Awans Szymona Flisa do etapu okręgowego II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

Szymon Flis, uczeń klasy drugiej kształcącej w zawodzie technik spedytor, zakwalifikował się do etapu okręgowego II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

Organizator zmagań – Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego – przygotował trzy wersje testu, spośród których Komisja Szkolna dokonała wyboru jednej.

17 listopada w ZSP nr 4 uczniowie z klasy II, III i IV technika spedytora zmierzyli się z 25 pytaniami jednokrotnego wyboru.

Decyzją Komitetu Głównego, do zawodów drugiego stopnia II OOSL, zostali zakwalifikowani wszyscy uczestnicy zawodów pierwszego stopnia, którzy uzyskali 13 punktów lub więcej.

Etap okręgowy odbędzie się 9 marca o godzinie 11.00. Osoby z najlepszymi wynikami zmierzą się natomiast w wielkim finale, który zaplanowano na 6 kwietnia. Na laureatów i finalistów czekają atrakcyjne nagrody finansowe, rzeczowe i staż oraz zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego. Sponsorem nagrody głównej jest Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!