Slider

Najlepsi absolwenci szkoły

2016/2017

Klasa 3 LO-A

Grajek Małgorzata
Rosa Paulina
Mostowska Weronika

Klasa 3 LO-B

Wojda Aleksandra
Staszewska Michalina

2015/2016

Klasa 3 LO-A

Chybicka Paulina

Klasa 3 LO-B

Lichman Paulina
Wiśniewska Katarzyna
Milczarek Jakub
Pędziejewska Paulina
Szwarocki Michał

2014/2015

Klasa 3 LO-B

Wielemborek Klaudia Kinga

Klasa 3 LO-C

Dróżka Mateusz
Celiński Adrian Mariusz
Guzek Daria

Klasa 3 LO-D

Bończak Patrycja
Kucharska Marta Agnieszka
Jabłońska Katarzyna

Klasa 4 T-A

Olejniczak Anna Marzena
Mamcarz Karolina Maria

2013/2014

Klasa 3 LO-A

Malwina Nina Żuchniewicz

Klasa 3 LO-B

Szymon Zwoliński

Klasa 3 LO-C

Monika Katarzyna Wojtysiak

2012/2013

Klasa 3 LO-A

Karolina Duda
Aneta Tarka

Klasa 4 T-A

Magdalena Wilk

Klasa 4 T-B

Sylwia Doroba

2011/2012

Klasa 3 LO-B

Justyna Kujawiak
Damian Materek
Aleksandra Zagawa

Klasa 4 T-C

Karolina Zimna

2010/2011

Klasa 3 LO-A

Paulina Michalska

Klasa 3 LO-B

Marta Foryuńska
Karolina Skomiał
Karolina Witkowska

Klasa 3 LO-C

Katarzyna Obudzińska
Natalia Pawlata
Sebastian Wielec

Klasa 4 T-B

Ewa Podrażka

Klasa 4 T-C

Katarzyna Czubak
Katarzyna Kujawiak
Renata Kuśmierek

2009/2010

Klasa 3 LO-A

Marlena Leduchowska
Edyta Grzegory

Klasa 3 LO-B

Arkadiusz Kromski
Daniel Paradowski

Klasa 3 LO-D

Sylwia Stańczyk

Klasa 4 T-B

Jagoda Tomala

2008/2009

Klasa 3 LO-A

Bogumiła Gładka
Monika Maciejewska
Paulina Maszkowska
Ilona Kolos
Michalina Pilich
Aneta Polit
Wojciech Muras

Klasa 3 LO-B

Aneta Pszczółkowska
Agnieszka Dąbrowska
Anna Szkopiak
Łucja Kaźmierczak
Grzegorz Kozłowski
Katarzyna Laska
Monika Sejdak

Klasa 3 LP

Marta Stańczyk

Klasa 4 TE-B

Milena Szulc
Magdalena Nowak
Dariusz Wróbel

2007/2008

Klasa 3 LO-A

Klaudia Milczarek
Klaudia Wojtczak
Kinga Szymajda
Ilona Krakowiak
Anna Mysura
Aleksandra Rutkowska
Izabela Waśkiewicz

Klasa 3 LO-B

Magdalena Lus
Emilia Drozdowska
Damian Pasiński
Rafał Fangrat

Klasa 3 LP

Edyta Laskowska
Barbara Sobieszek
Barbara Majchrowska
Karolina Gajda

Klasa 4 TE-A

Emilia Kotlarska
Paulina Pietrzak

Klasa 4 TE-B

Monika Strzelczyk
Marta Aleksandrowicz
Anna Małecka
Małgorzata Szkup
Marta Mitek

2006/2007

Klasa 3 LO-A

Anna Kosiorek
Anna Urszula Kosiorek
Monika Rykała
Anna Szymańska
Wioletta Kaźmierczak
Karolina Klimczyńska

Klasa 3 LO-B

Wojciech Stelmaszewski

Klasa 3 LP

Paulina Buczyńska
Anna Staniszewska

Klasa 4 TE-A

Aleksander Gajda
Wioleta Uczciwek

Klasa 4 TE-B

Karolina Podolska

Klasa 4 TH

Marta Więcek

2005/2006

Klasa 4 TE-A

Dróżka Marek
Łukawska Ewelina
Miziołek Katarzyna

Klasa 3 LO

Arkuszewska Bogusława

2004/2005

Klasa 5 LEA

Kromska Marta

Klasa 5 LEB

Kucharek Bogumił
Myczka Marcin

Klasa 5 LED

Marszałek Mariusz
Podrażka Anna
Sokołowski Kamil
Szamańska Justyna
Wysoki Piotr

Klasa 5 LEC

Lus Tomasz
Mańkowska Justyna
Zabost Aleksandra
Żaczek Kamil

Klasa 3 LO-A

Pacler Renata

Klasa 3 LO-B

Kaźmierczak Marek
Pasiński Emil
Skomiał Małgorzata
Zaremba Paulina

Klasa 3 LP

Kisielewska Monika
Szymańska Małgorzata
Załuga Dorota

2003/2004

Klasa 5 LEA

Malewska Bogusława
Łąpieś Justyna
Pawlata Edyta

Klasa 5 LEB

Igielska Karolina
Pałyga Angelika
Michał Anioł
Gawęcka Małgorzata
Siwiński Grzegorz
Walędziak Ewelina
Woźniak Patryk

Klasa 5 LEC

Bartłoszewska Katarzyna
Danych Marzena
Sawicka Edyta
Urbański Piotr

Klasa 5 LED

Gładka Urszula
Gołębiewski Łukasz
Ciupa Maciej
Dylik Magdalena
Miszczak Grzegorz
Nowak Ilona
Zawadzka Agnieszka

Klasa 5 LEE

Brysiak Magdalena
Derdzikowski Krzysztof
Dolny Piotr
Kędzior Monika
Podsędek Karolina
Rusek Tomasz
Sosińska Agnieszka
Szachogłuchowicz Ireneusz
Szczepanik Marzena
Tymińska Anna

Klasa 5 LH

Antosik Adam
Barańska Małgorzata
Kosiorek Magda
Kośmider Karolina
Krawczyk Jolanta
Stańczyk Karolina

Klasa 4 LO

Chruślińska Anna
Małasińska Monika
Wawrzyńczak Katarzyna

2002/2003

Nie było absolwentów

2001/2002

Klasa 4 LEFA

Anckiewicz Jakub
Dylik Dorota
Maślanka Michał
Sołtyszewska Kamila
Tokarska Anna
Walczak Sylwia

Klasa 4 LEFB

Łukawska Elżbieta
Olejnik Beata
Szadkowska Karina
Wosik Karolina

Klasa 4 LEEA

Brzozowska Justyna
Gałązka Michalina
Pełka Magdalena
Nowak Agnieszka

Klasa 4 LEEB

Antczak Elżbieta
Bednarek Mariusz
Bryszewska Elżbieta
Kaliściak Katarzyna

Klasa 4 LH

Górczyńska Ewelina
Sobczyńska Maja

2000/2001

Klasa 4 LEEA

Anioł Edyta
Markowicz Dorota
Pawlak Aleksandra
Płuszka Ilona
Zabost Małgorzata

Klasa 4 LEEB

Pęśko Tomasz
Włostek Martyna

Klasa 4 LEFA

Gładka Agnieszka
Jabłoński Agnieszka
Laska Zofia
Liberski Jarosław
Koncewicz Karolina
Ociepa Agnieszka
Pruk Anna
Wrona Karolina
Znyk Marek

Klasa 4 LEFB

Dałek Katarzyna
Malewska Agnieszka
Kurczak Waldemar
Królikowska Dorota
Flisiak Renata
Wawrzyńczak Agnieszka

Klasa 4 LH

Brzózka Małgorzata
Sędzia Iwona
Kisielewska Sylwia
Rolewski Jarosław
Staszewska Małgorzata
Zagawa Anna

1999/2000

Klasa 4 LEEA

Błaszczyk Karolina
Bury Michał
Guzek Joanna
Krysztofiak Przemysław
Wasiak Agnieszka
Wojda Mariola

Klasa 4 LEEB

Górczyńska Monika
Guzek Anna

Klasa 4 LEFA

Kawczyński Łukasz
Kramarz Karolina
Motyl Witold
Siekiera Aneta
Wojciechowska Bogumiła
Wieteska Anna
Witkowska Agnieszka

Klasa 4 LEFB

Jańczyk Waldemar
Liwarski Marcin
Paska Agnieszka

Klasa 4 LH

Cichocki Michał
Gnutek Radosław
Kozioł Anna
Sowińska Monika
Sut Małgorzata
Wielemborek Artur
Wójcik Aneta

1998/1999

Klasa 4 LEEA

Bednarek Anna
Brzozowska Monika
Grzanka Marlena
Karas Marta
Pabin Justyna
Rojewska Bogumiła

Klasa 4 LEEB

Cyglicka Iwona
Fabryczewski Paweł
Guz Justyna
Klepczarek Maciej
Staszewska Anna

Klasa 4 LEFA

Anyszka Sylwia
Drużka Kamila
Flis Agata
Gajda Sylwia
Gołębiewska Monika
Koter Renata
Niedźwiecka Dorota
Pietruczenko Magdalena

Klasa 4 LEFB

Brzozowska Aneta
Bura Magdalena
Matysek Wioletta
Polańczyk Emilia
Wojda Monika

Klasa 4 LH

Drzewiecka Donata
Filipiak Maja
Frątczak Agnieszka
Koza Łukasz
Krawczyk Wojciech
Szary Anna
Wielemborek Łukasz

1997/1998

Klasa 4 LEEA

Karczewska Joanna
Podsędek Justyna
Prus Beata
Sałajczyk Anna
Stasiak Barbara
Surma Justyna
Walczak Karolina
Zwolińska Iwona

Klasa 4 LEFA

Kapusta Agata
Karbowiak Anna
Kawczyńska Renata
Kołudzka Monika
Kret Agnieszka
Ostaszewska Monika
Podrażka Barbara

Klasa 4 LEFB

Gratys Marzena
Jagoda Paulina
Kołodziejczyk Piotr
Palos Ewelina
Pełka Edyta
Rosińska Marzena
Ziarnik Anna

Klasa 4 LH

Grabowicz Karolina
Jabłoński Beata
Matuszewska Aleksandra
Pawelec Małgorzata
Sychowska Agnieszka
Szufliński Marcin
Szamański Maciej
Taraska Marzena

1996/1997

Klasa 4 LEEA

Dałek Anna
Jankowska Aneta
Taflińska Iwona
Skóra Karina
Znyk Bernadetta

Klasa 4 LEEB

Barańska Elżbieta
Cieślak Małgorzata
Dróżka Anna
Gozdera Marlena
Górczyńska Anna
Szymajda Joanna

Klasa 4 LEF

Białek Marek
Ciesielska Agnieszka
Dróżka Agnieszka
Kostrzewska Iwona
Jóźwiak Iwona
Muras Bożena
Sęk Emilia
Wojda Agnieszka
Zagawa Sylwia

Klasa 4 LH

Banaszkiewicz Magdalena
Dąbrowska Iwona
Frankowski Sławomir
Malanowska Anna
Mucha Marcin
Skrzeczkowska Iwona
Sobczyk Anna
Wojda Edyta
Wojda Tomasz

1995/1996

Klasa 4 LEEA

Sowińska Beata

Klasa 4 LEEB

Konikowska Monika
Salamon Renata

Klasa 4 LH

Bartochowska Dorota
Kamińska Urszula
Kosęda Magdalena
Łukawska Agnieszka
Szkup Anna
Tomaśkiewicz Magda
Wróbel Katarzyna

Klasa 4 LEF

Godziszewska Anna
Ociepa Joanna
Siekiera Wioletta
Sobczak Katarzyna
Sokół Anna
Wawrzyn Anna
Wojda Anna
Zygmuntowicz Agnieszka

1994/1995

Klasa 4 LEF

Hadryś Sylwia
Kunikowska Dorota
Tomczak Monika
Sałuda Anna
Wojda Lilla
Zajączkowska Karolina
Żaczek Renata

Klasa 4 LEEA

Danych Jolanta
Grochola Elżbieta
Hymka Urszula
Kurczak Aneta
Seferyńska Bożena
Szcześniak Elżbieta

Klasa 4 LEEB

Słoma Aneta

Klasa 4 LO

Goździk Anna
Musidłowska Kinga
Rogiecka Magdalena

1993/1994

Klasa 4 LEE

Blus Agnieszka
Imieliński Daniel
Krukowska Paulina
Pastusiak Beata
Siewierska Bożena
Szymańska Katarzyna

Klasa 4 LEF

Biernacka Emilia
Bończak Emilia
Frankowska Anna
Liberadzka Beata
Sadkowska Ewa
Sędal Ewa
Słoma Maciej
Szachogłuchowicz Ewa
Zarębska Małgorzata

Klasa 4 LES

Boczek Anna
Muras Wiesława
Polak Ewa
Tarkowska Beata

Klasa 4 LZ

Gorąca Anna
Zwolińska Magdalena

1992/1993

Klasa 4 LEE

Baczyńska Agnieszka
Dzięgielewska Magdalena
Fidrych Anna
Hynka Renata
Papiernik Katarzyna
Podrażka Marta
Sekuła Urszula

Klasa 4 LES

Boczek Agnieszka
Górczyńska Bożena
Tondyra Joanna

Klasa 4 LZ

Bura Małgorzata
Pietrzak Izabela

1991/1992

Klasa 4 LEE

Boczek Teodozja
Gratys Agnieszka
Kleszcz Małgorzata
Kurczak Elżbieta
Lisiewska Agnieszka
Szlązak Marzena

Klasa 4 LEF

Gać Barbara
Machaj Iwona
Malejka Monika
Rudnicka Joanna

Klasa 4 LES

Kraszewska Edyta
Plichta Urszula
Znyk Beata

Klasa 4 LZ

Gołębiewska Lucyna
Żabka Edyta