Slider

Olimpiady, konkursy, turnieje

Uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych oraz licznych i wszechstronnych zajęciach pozalekcyjnych uzupełnia wiedzę, inspiruje i pobudza do własnych poszukiwań i rozwoju zainteresowań. W ten sposób stanowi ważki wkład w przygotowanie młodzieży do udziału w konkursach i przyczynia się do ich sukcesów.

Najważniejszymi z nich w ostatnim czasie były:

2016/2017
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie “Dorobek II Rzeczypospolitej” w ramach III Ogólnopolskiej Konferencji “Ekonomiczna Szkoła Wł. Grabskiego” – Agnieszka Milczarek
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kahoot “Gospodarka Lublina na tle gospodarki II Rzeczypospolitej” w ramach III Ogólnopolskiej Konferencji “Ekonomiczna Szkoła Wł. Grabskiego” – Agnieszka Milczarek i Cezary Czarnecki
  • Udział w etapie okręgowym IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – Michał Gajda (3 T-S)
  • Udział w etapie rejonowym konkursu “Poznaj swoje prawa w pracy” – Monika Klimkowska i Aleksandra Słoneczna (2 T‑A)
  • Wyróżnienie w etapie rejonowym konkursu historycznego “Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę” – Paweł Dylik (3 LO‑B)
  • IX miejsce w etapie wojewódzkim konkursu historycznego “Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę” – Kacper Muras z klasy (2 LO‑C)
  • I miejsce w I Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej – Agata Wolff (2 LO‑C)
  • II miejsce w I Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej – Aleksandra Plichta (2 LO‑A), Izabela Bochniak (2 LO‑C), Bartosz Pudłowski (2 LO‑B)
  • III miejsce w I Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej – Natalia Kucińska (1 LO‑A), Dominika Felczyńska (4 T‑C),
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego – Weronika Mostowska (3 LO‑A)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego – Małgorzata Mostowska (1 LO‑B)
  • Udział w drugim etapie “Konkursu Wiedzy o Podatkach” – Klaudia Niedziela (3 T‑A)
  • Udział w “XII Turnieju Wiedzy Ekonomicznej” – uczniowie klasy 3 T‑A
  • Tytuł finalisty w Konkursie “Matematyka – Moja Pasja” – Paweł Kołaczyński (3 LO‑B) i Wojciech Domińczak (3 LO‑B)
  • Udział w II etapie międzyszkolnego konkursu “Palety EPAL i ich zastosowanie w praktyce” – uczniowie kształcący się w zawodzie spedytor
  • Udział w regionalnym etapie konkursu “Poznaj swoje prawa w pracy” – Monika Klimkowska (2 T‑A) i Aleksandra Słoneczna (2 T‑A)
  • II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Astronomicznym – Julia Markowska (1 T)
  • Udział w konkursie fotograficznym w ramach “XXI Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych” – Joanna Lesiak kl. (2 T‑B)
  • Nagroda w powiatowych eliminacjach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Weronika Łąpieś (2 LO‑A), Krzysztof Burzyński (2 T‑A)
  • Wyróżnienie w powiatowych eliminacjach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Natalia Kucińska (1 LO‑A)
  • Pierwsza nagroda w rejonowych eliminacjach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Weronika Łąpieś (2 LO‑A)
  • Udział w regionalnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego – Mateusz Sierota, Mateusz Gajda i Patryk Orzeł (3 T‑B)
  • Wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Rozśpiewany Wawer” – Agata Wolff (2 LO‑C)
  • I miejsce w etapie powiatowym VII Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego – Artur Czajka (2 LO‑B)
  • IV miejsce w etapie powiatowym VII Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego – Marcel Mitek (2 LO‑B)
  • II miejsce drużynowo w finale VII Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego – Artur Czajka i Marcel Mitek (2 LO‑B)
  • Wyróżnienie w “VI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej” – Agata Wolff (2 LO‑C)
  • II miejsce w I Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej “Złoty Chełmofon” – Izabela Bochniak
  • XI miejsce w etapie diecezjalnym XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej – Ewelina Anyszka (2 LO‑A)
  • XIX miejsce w etapie diecezjalnym XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej – Ola Gładka (1 LO‑B)
  • Udział w trzecim etapie XIII Konkursu Papieskiego “Patriotyzm Karola Wojtyły 1920-2005” – Anna Cieślak (2 LO‑C),
  • Grzegorz Wojda (2 LO‑B), Klaudia Klimkiewicz (1 T‑A), Klaudia Sut (1 T‑A), Zuzanna Kędziora (1 T‑A)
  • Wyróżnienie w Konkursie o Nagrodę Specjalną Łódzkiego Kuratora Oświaty im. Marii Konopnickiej dla szkół województwa łódzkiego – Patrycja Nierobisz (3 T‑B)
  • Udział w Regionalnym Konkursie Piosenki Polskojęzycznej – Izabela Bochniak (2 LO‑C)
  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym “Piosenki Stanu Wojennego” – Agata Wolff (2 LO‑C)
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym “Piosenki Stanu Wojennego” – Izabela Bochniak (2 LO‑C)
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Muzycznym “Piosenki Stanu Wojennego” – Martyna Pińkowska (3 LO‑B)
  • Nagroda w konkursie fotograficznym “Przyłapani na czytaniu” – Weronika Klimczak (2 LO‑A)
  • II nagroda w konkursie fotograficznym “Muzealne Spotkania z Fotografią” – Karolina Łysio (1 T‑A)
  • Wyróżnienie w plenerowym konkursie plastycznym “Pałac i park w Nieborowie” – Katarzyna Pietrzak (2 LO‑C).
2015/2016
  • Udział w etapie okręgowym Olimpiady Języka Niemieckiego – Weronika Mostowska (2 LO‑A)
  • Grand Prix wojewódzkiego konkursu muzycznego “Piosenki stanu wojennego” – Dominika Majer (3 LO‑A)
  • III miejsce w wojewódzkim konkursie “Statystyka wokół nas” – Natalia Wojda (2 T‑A)
  • III miejsce w wojewódzkim konkursie muzycznym “Piosenki stanu wojennego” – Izabela Bochniak (1 LO‑C)
  • IV miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach – Anna Kucińska (2 LO‑A)
  • Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie “Matematyka – moja pasja” – Paulina Lichman (3 LO‑B), Katarzyna Wiśniewska (3 LO‑B)
  • Udział w wojewódzkim konkursie “Matematyka – moja pasja” – Michał Szwarocki (3 LO‑B)
  • Udział w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy o Podatkach – Dorota Woch (4 T‑A), Sylwia Szuflińska (4 T‑A)
  • Udział w etapie wojewódzkim i I miejsce w Rejonowym Konkursie “Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!” – Piotr Tomala (1 T‑C)
  • Udział w etapie wojewódzkim, III miejsce w etapie rejonowym i I miejsce w etapie powiatowym 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – turniej recytatorski – Weronika Łąpieś (1 LO‑A)
  • Udział w etapie regionalnym konkursu “Poznaj swoje prawa w pracy” – Emilia Kapusta (2 T‑A), Anna Kucińska (2 LO‑A)
  • V miejsce w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej – Paulina Lichman (3 LO‑B)
  • VII miejsce w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej – Michał Szwarocki (3 LO‑B)
  • Wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Poetyckim “Soli Deo” – Sylwia Wysocka (3 LO‑B)
  • Wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Poetyckim “Soli Deo” – Klaudia Chlebna (1 LO‑C)
  • II miejsce drużyny w Międzypowiatowym Konkursie Historycznym “Podhalańskie i spiskie drogi do niepodległości – Szlak bojwy II Korpusu Polskich Sił Zbrojnych – od zesłania do zniewolenia” – Paulina Lichman (3 LO‑B), Konrad Gmosiński (3 LO‑C), Paweł Dylik (2 LO‑B)
  • III miejsce drużyny w finale VI Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego – Justyna Kolasiewicz (2 LO‑B), Wojciech Domińczak (2 LO‑B), Paweł Kołaczyński (2 LO‑B) (reprezentacja powiatu łowickiego)
  • I miejsce w XX edycja konkursu J. Bernata pod hasłem “Bolimowski Park Krajobrazowy – Mała Ojczyzna” – Anna Piszczałka (1 LO‑A)
  • III miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego “Turbolandeskunde” – Weronika Mostowska (2 LO‑A), Marta Boczek (1 LO‑C), Monika Klimkowska (1 T‑A)
  • Wyróżnienie w etapie rejonowym i III miejsce w etapie powiatowym 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – turniej recytatorski – Kacper Miazek (1 T‑A)
  • Udział w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego – Tobiasz Kowalski (4 T‑A), Markiewicz Dawid (4 T‑A), Adrian Sałuda (4 T‑A)
  • I miejsce w etapie powiatowym VI Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego – Justyna Kolasiewicz (2 LO‑B)
  • I miejsce w powiatowym konkursie fotograficznym “Muzealne Spotkania z Fotografią 2016” – Agata Dziąk (1 T‑B)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego – Oliwia Malejka (3 LO‑A)
  • III miejsce w powiatowym konkursie fotograficznym “Muzealne Spotkania z Fotografią 2016” – Joanna Lesiak (1 T‑B)
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego – Bartłomiej Ciesielski (3 LO‑B)
  • VI miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego – Weronika Łąpieś (1 LO‑A)
  • IX miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego – Weronika Mostowska (2 LO‑A)
  • Nagroda specjalna Dyrektora Muzeum w powiatowym konkursie fotograficznym “Muzealne Spotkania z Fotografią 2016” – Weronika Klimczak (1 LO‑A)
  • II miejsce w etapie powiatowym 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – turniej recytatorski – Krzysztof Burzyński (1 T‑A)
  • Wyróżnienie w XIV Powiatowym Konkursie Ortograficznym – Magdalena Chmielewska (1 LO‑A)
  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie fotograficznym “Przyłapani na czytaniu” – Weronika Klimczak (1 LO‑A), Joanna Lesiak (1 T‑B)
  • Udział w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego – Weronika Łąpieś (1 LO‑A)
  • III miejsce drużyny w międzyszkolnym Biegu dla Upamiętnienia 1050. Rocznicy Chrztu Polski
  • Wyróżnienie w plenerowym konkursie plastycznym “Łowicka kultura ludowa – tradycyjna zabudowa wsi łowickiej” – Michalina Siekiera (1 LO‑C).
2014/2015
  • I miejsce w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego – Daria Guzek (3 LO‑C)
  • I miejsce w V Ogólnopolskim Jesiennym Konkursie Poezji Śpiewanej “Na strunach poezji” Klaudia Dudkiewicz (3 LO‑B)
  • Udział w etapie ogólnopolskim i V miejsce w województwie w III Łódzkim Konkursie Wiedzy o Podatkach – Sylwia Szuflińska (3 T‑A)
  • Udział w Ogólnopolskim Finale Turnieju Poezji Śpiewanej, I nagroda w etapie wojewódzkim, I nagroda w eliminacjach rejonowych, I nagroda w etapie powiatowym turnieju poezji śpiewanej 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Dominika Majer (2 LO‑A)
  • Finalista etapu centralnego i II miejsce etapu diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej Michał Szwarocki (2 LO‑B)
  • Finalistka etapu centralnego i III miejsce etapu diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej – Katarzyna Wiśniewska (2 LO‑B)
  • II miejsce w X Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Ekonomicznej – Anna Olejniczak, Karolina Mamcarz, Anna Gejda (4T‑A)
  • Udział w etapie wojewódzkim III Łódzkiego Konkursu Wiedzy o Podatkach – Piotr Rybus (3 T‑A), Dorota Woch (3 T‑A)
  • Udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Solidarności “Dwie Dekady Historii” – Paulina Chybicka (2 LO‑A) i Dominik Miazio (2 LO‑A)
  • Udział w etapie wojewódzkim, II nagroda w etapie rejonowym i I nagroda w eliminacjach powiatowych turnieju poezji śpiewanej 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Klaudia Dudkiewicz (3 LO‑B)
  • Udział w etapie wojewódzkim, III nagroda w eliminacjach rejonowych, I nagroda w eliminacjach powiatowych turnieju recytatorskiego 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Aleksandra Pokora (2 LO‑A)
  • II miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej – Anna Gejda (4 T‑A)
  • III miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej – Anna Olejniczak (4 T‑A)
  • Udział w 2 etapie XIII Ogólnopolskiego Konkursu z zakresu Rachunkowości – Anna Olejniczak (4 T‑A), etap szkolny klasy 4 T‑A, 4 T‑B, 4 T‑C (52 osoby)
  • Wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Poetyckim “Soli Deo” – Sylwia Wysocka (2 LO‑B)
  • Udział w etapie regionalnym konkursu “Poznaj swoje prawa w pracy” – Paula Dąbrowska (4 T‑B), Mateusz Podlasiński (4 T‑B), etap szkolny (24 uczniów z klas 4 T‑A, 4 T‑B, 4 T‑C)
  • IV miejsce w V Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym – Paulina Lichman (2 LO‑B) (reprezentacja powiatu łowickiego)
  • III miejsce w etapie regionalnym Ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego “TURBOLANDESKUNDE – DEUTSCHLAND”: Filip Modzelewski (2 LO‑A), Dominik Miazio (2 LO‑A), Adam Wasiak (2 LO‑B)
  • Udział w etapie regionalnym konkursu “Żołnierze wyklęci – niezłomni bohaterowie” – Adrian Celiński (3 LO‑C), Karolina Mamcarz (4 T‑A), Paweł Dylik (1 LO‑B)
  • Udział w etapie rejonowym i I nagroda w eliminacjach powiatowych turnieju recytatorskiego 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Julia Nowogórska (3 LO‑C), Sylwia Wysocka (2 LO‑B)
  • I nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym “Zareklamuj Łowickie” – Daria Guzek (3 LO‑C)
  • I miejsce i Nagroda Starosty Łowickiego w IV Powiatowym Festiwalu Piosenki – Klaudia Dudkiewicz (3 LO‑B)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego – Martyna Kostrzewa (3 LO‑A)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym “Rzeki powiatu łowickiego” – Adrian Kaźmierczak (3 LO‑C)
  • III miejsce w eliminacjach powiatowych V Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego – Paulina Pędziejewska (2 LO‑B)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym “Cztery pory roku według Józefa Chełmońskiego” – Adrian Kaźmierczak (3 LO‑C)
  • IV miejsce w eliminacjach powiatowych V Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego – Paulina Lichman (2 LO‑B)
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego – Agata Markowska (3 LO‑A)
  • VIII miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego – Oliwia Malejka (2 LO‑C)
  • Wyróżnienia w powiatowym konkursie fotograficznym “Zawody odkryte w obiektywie” – Patrycja Bura (3 T‑A), Bogumiła Gromek (3 T‑A)
  • Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych turnieju recytatorskiego 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Katarzyna Królik (2 LO‑A)
  • Udział uczniów w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego
  • I miejsce w miejskim konkursie plastycznym “Tradycje Wielkanocne” – Paulina Kruk (2 LO‑C)
  • I miejsce w miejskim konkursie plastycznym “Tradycje Wielkanocne” – Kinga Gajda (3 T‑A)
  • Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym “Tradycje Wielkanocne” – Elżbieta Siekiera (3 T‑A)
  • Wyróżnienie w miejskim konkursie na Łowicką Szopkę Bożonarodzeniową – Paulina Kruk (2 LO‑C)
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie “Szkoła zawodowa – mój wybór” – Sylwia Szuflińska, Tobiasz Kowalski, Dawid Markiewicz, Bartłomiej Wojda (3 T‑A)
  • Udział w Konkursie Logicznego Myślenia z okazji 70-lecia Politechniki Łódzkiej – Natalia Szczepańska, Magdalena Dróżdż, Aleksandra Wojda, Wojciech Muras, Paweł Dylik, Martyna Pińkowska (1 LO‑B).
2013/2014
  • IV miejsce w finale konkursu historycznego organizowanego przez władze Powiatu Tatrzańskiego: “160-ta rocznica urodzin hr. Władysława Zamoyskiego. Zamoyscy – ród patriotów i społeczników” – Katarzyna Miazek (3 LO‑A), Adrian Celiński (2 LO‑C), Kamil Koter (3 LO‑A)
  • Kwalifikacja do etapu diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej – Karolina Mamcarz (3 T‑A), Michał Szwarocki (1 LO‑B), Paulina Chybicka (1 LO‑A), Adrian Celiński (2 LO‑C)
  • Kwalifikacja do etapu regionalnego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej – Anna Olejniczak (3 T‑A), Anna Gejda (3 T‑A), Katarzyna Lisiewska (3 T‑C), Emilia Nasalska (3 T‑C)
  • II miejsce i wyróżnienie za udział w konkursach promujących dziedzictwo kulturowe ziemi łowickiej – konkurs fotograficzny – etap powiatowy “Perły Ziemi Łowickiej – turystyka i folklor” Adrian Kaźmierczak (2 LO‑C)
  • II miejsce w kategorii soliści w Powiatowym Przeglądzie Piosenki w Zdunach organizowanym przez Bibliotekę i GOK w Zdunach – Klaudia Dudkiewicz (2 LO‑B)
  • III miejsce w kategorii zespoły w Powiatowym Przeglądzie Piosenki w Zdunach organizowanym przez Bibliotekę i GOK w Zdunach – Agata Wawrzyn (2 LO‑B) i Dominika Felczyńska (1 T‑C)
  • Wyróżnienie dla szkoły za największą ilość oddanej krwi w X edycji turnieju “Młoda krew ratuje życie”
  • IV miejsce w etapie międzypowiatowym Konkursu Historycznego organizowanego przez parlamentarzystów RP “Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!” – Karolina Mamcarz (3 T‑A) i Adrian Celiński (2 LO‑C)
  • I miejsce w Konkursie Ogólnopolskim “Wł. Grabski Ekonomista i Mąż Stanu” – Anna Olejniczak (3T‑A) i Dominik Wieczorek (2 LO‑A)
  • I miejsce w IV Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym (etap powiatowy) – Mateusz Gajewski (2 LO‑C)
  • II miejsce w IV Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym (etap powiatowy) – Konrad Salamon (2 LO‑C)
  • III miejsce w IV Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym (etap powiatowy) – Łukasz Wójcik i Mateusz Dróżka (2 LO‑C)
  • III miejsce drużynowo w etapie międzypowiatowym IV Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym – Mateusz Gajewski i Konrad Salamon (reprezentacja powiat łowickiego)
  • II miejsce w finale Konkursu Papieskiego (na ponad 900 uczestników) – Dominik Miazio (1 LO‑A)
  • VII miejsce w finale Konkursu Papieskiego (na ponad 900 uczestników) – Daria Guzek (2 LO‑C)
  • II miejsce na szczeblu powiatu w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Paulina Lichman (1 LO‑B)
  • Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu EURONOMIK 2014 – Michał Gronkiewicz (4 T‑B)
  • III miejsce w Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Józefa Chełmońskiego, organizowanym przez Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych “Tacy Sami” – Michał Szwarocki (1 LO‑B)
  • Wyróżnienia w konkursie plastycznym “W Hołdzie Chełmońskiemu”, organizowanym przez Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych “Tacy Sami” – Daria Guzek (2 LO‑C) i Martyna Fijołek (2 LO‑D)
  • I miejsce w konkursie plastycznym “Muzeum Fryderyka Chopina i park w Żelazowej Woli” organizowanym przez Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych “Tacy Sami” – Daria Guzek (2 LO‑C)
  • I nagroda w konkursie fotograficznym “Muzealne Spotkania z Fotografią 2014” organizowanym przez Muzeum w Łowiczu – Michalina Czułek (1 T‑B)
  • Nagroda Starosty Łowickiego w konkursie fotograficznym “Muzealne Spotkania z Fotografią 2014” organizowanym przez Muzeum w Łowiczu – Paulina Kruk (1 LO‑C)
  • Nagroda Burmistrza Łowicza w konkursie fotograficznym “Muzealne Spotkania z Fotografią 2014” organizowanym przez Muzeum w Łowiczu – Michalina Czułek (1 LO‑C)
  • Nagroda Dyrektora Muzeum w konkursie fotograficznym “Muzealne Spotkania z Fotografią 2014” organizowanym przez Muzeum w Łowiczu – Adrian Kaźmierczak (2 LO‑C)
  • Nagrody w eliminacjach powiatowych 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Dominik Stuldych (3 LO‑B), Malwina Żuchniewicz (3 LO‑A) i Klaudia Dudkiewicz (2 LO‑B)
  • Nagroda w etapie rejonowym 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (kwalifikacja do etapu wojewódzkiego) – Dominik Stuldych (3 LO‑B)
  • Wyróżnienie w etapie rejonowym 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Klaudia Dudkiewicz (2 LO‑B)
  • V wyróżnienie w konkursie fotograficznym “Przyłapani – na czytaniu” – Adrian Kaźmierczak (2 LO‑C)
  • Nagroda Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej w konkursie fotograficznym “Przyłapani – na czytaniu” – Paulina Kruk (1 LO‑C)
  • Nagroda Foto Art. Galeria EKSPOZYCJA 34 w konkursie fotograficznym “Przyłapani – na czytaniu” – Michalina Czułek (1 T‑B).
2012/2013
  • Udział w diecezjalnym etapie XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej – Marta Kucharska (1 LO‑D) i Karolina Mamcarz (2 T‑A)
  • II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym “Barwy Łowickiej Ziemi” – Daria Guzek (1 LO‑C)
  • I miejsce w II Powiatowym Konkursie Piosenki w kategorii soliści – Klaudia Dudkiewicz (1 LO‑B)
  • III miejsce w II Powiatowym Konkursie Piosenki w kategorii soliści – Patryk Rybus (3 LO‑B)
  • I miejsce w II Powiatowym Konkursie Piosenki w kategorii zespół – Agata Wawrzyn (1 LO)
  • Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej – Marta Kucharska (1 LO‑D)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej – Klaudia Dudkiewicz (1 LO‑B)
  • II miejsce w etapie rejonowym i udział w etapie wojewódzkim – Klaudia Dudkiewicz (1 LO‑B)
  • I miejsce w międzypowiatowym Konkursie Wiedzy o Powstaniu Styczniowym 1863/64 zorganizowanym przez senatora Przemysława Błaszczyka, posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Wojciechowskiego oraz posła na Sejm Piotra Polaka – Adrian Celiński (1 LO‑C)
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie “Gloria victis 1863-2013” zorganizowanym przez oddział PTTK w Łowiczu – Katarzyna Miazek (2 LO‑A), Adrian Celiński (1 LO‑C), Mateusz Urbaniak (1 LO‑B)
  • VIII miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego – Wiktor Kozakiewicz (2 LO‑B)
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego – Wiktor Kozakiewicz (2 LO‑B)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego “Es war einmal” (czytanie bajek braci Grim w języku niemieckim) – Malwina Żuchniewicz (2 LO‑A)
  • Udział w Wojewódzkim Konkursie o Podatkach – Sebastian Kokoszka (3 T‑A), Bartłomiej Tkacz (3 T‑A), Kamila Graszka (3 T‑C), Karolina Perzyńska (3 T‑C)
  • Udział w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Łowickiego – Szymon Zwoliński (2 LO‑B), Jakub Kołaczyński (2 LO‑B)
  • Udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Łódzkiego – Ewa Walczak (4 T‑C) i Sylwia Doroba (4 T‑B)
  • Udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy o Bankach – Sebastian Stańczyk (3 T‑B), Magdalena Kutermankiewicz (4 T‑A), Katarzyna Miterka (4 T‑B)
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ekonomicznym EURONOMIK 2013 – Sylwia Doroba (4 T‑B)
  • IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ekonomicznym EURONOMIK 2013 – Karolina Grzyb (4 T‑B)
  • II miejsce w powiecie łowickim w konkursie organizowanym przez SLAM Poland Sp z o.o., dotyczącym zbiórki odpadów – klasa 2 LO‑C
  • Wyróżnienie w Konkursie Wojewódzkim o Podatkach zakwalifikowanie do etapu ogólnopolskiego – Sebastian Kokoszka (3 T‑A)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym, III miejsce indywidualnie i I drużynowo w Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym – Robert Lichman (2 LO‑B)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym “Kolory w kadrze” – Adrian Kaźmierczak z klasy (1 LO‑C)
  • III miejsce w etapie powiatowym Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią 2013” – Adrian Kaźmierczak (1 LO‑C)
  • Udział w Powiatowym Konkursie Fotograficznym “Przyłapani na czytaniu” – Adrian Kaźmierczak (1 LO‑C)
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym “Kolory w kadrze” – Marta Matuszewska (2 LO‑A)
  • II miejsce w etapie powiatowym, III miejsce w etapie rejonowym i udział w etapie wojewódzkim 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Dominik Stuldych (2 LO‑B)
  • Wyróżnienie w etapie powiatowym 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Julia Nowogórska (1 LO‑C)
  • I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w plenerze i konkursie plastycznym “Osada Pałacowo-Parkowa w Walewicach” – Daria Guzek (1 LO‑C)
  • II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w plenerze i konkursie plastycznym “Osada Pałacowo-Parkowa w Walewicach” – Kamila Tomaszkiewicz (3 T‑C)
  • Udział w konkursie plastyczno-fotograficznym – dedykowanym pamięci Juliana Tuwima “Wierszem malowane” – Kamila Tomaszkiewicz (3 T‑C)
  • II miejsce w etapie powiatowym Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkanie z Fotografią 2013” – Kamil Koter z klasy (2 LO‑A).
2011/2012
  • Wyróżnienie w 3 etapie XII Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości – Sylwia Doroba (3 T- B)
  • Udział w 2 etapie VII Olimpiady Przedsiębiorczości – Karolina Zimna (4 T‑C), Adam Walczak (4 T‑C)
  • Laureatka I edycji międzywojewódzkiego konkursu “Europa moich marzeń” – Malwina Żuchniewicz (1LO‑A)
  • Finalistka I Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego – Paula Wojtysiak (3 LO‑A)
  • Udział w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej – Karolina Mamcarz (1 T‑A), Magda Jabłońska (3 T‑A)
  • Wyróżnienie w eliminacjach rejonowych 57. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Aleksandra Tybura (3 LO‑A)
  • VI miejsce w powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego z elementami wiedzy o Austrii – Ewa Walczak (3 T‑C )
  • I nagroda w eliminacjach powiatowych 57. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Aleksandra Tybura (3 LO‑A)
  • Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych 57. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Malwina Żuchniewicz (1 LO‑A)
  • II miejsce w konkursie “Błogosławiona Bolesława – Łowiczanka” – Sylwia Doroba (3 T‑B)
  • II miejsce w IX Regionalnym Przeglądzie Kolęd – duet Martyna Wawrzyn (3 LO‑A), Aleksandra Tybura (3 LO‑A)
  • III miejsce w IX Regionalnym Przeglądzie Kolęd – Patryk Rybus (2 LO‑B)
  • III nagroda w powiatowym konkursie fotograficznym “Szczególne miejsca przyrodnicze w powiecie łowickim” – Anita Siekierska (1 T‑A)
  • Wyróżnienie w powiatowym konkursie fotograficznym “Szczególne miejsca przyrodnicze w powiecie łowickim” – Anna Bębenista (1 LO‑C), Kamil Koter (1 LO‑A), Paulina Panek (3 LO‑C)
  • Wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Piosenki – Patryk Rybus (2 LO‑B)
  • I nagroda w powiatowym konkursie plastycznym “Ludowe Rymy” – Kamila Tomaszkiewicz (2 T‑C)
  • I nagroda w etapie powiatowym międzynarodowego konkursu fotograficznego Muzealne Spotkania z Fotografią 2012 – Kamil Koter (1 LO‑A)
  • Nagroda specjalna Starosty Łowickiego w etapie powiatowym międzynarodowego konkursu fotograficznego Muzealne Spotkania z Fotografią 2012 – Kamil Koter (1 LO‑A)
  • I nagroda w konkursie plastycznym “Park i pałac Łączyńskich w Kiernozi” – Kamila Tomaszkiewicz (2 T‑C)
  • VII miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – Mateusz Fijołek (2 LO‑C), Tobiasz Felczyński (3 LO‑C), Kamil Ufa (2 T‑B).
2010/2011
  • Wyróżnienia w 3 etapie XI Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości – Ewa Podrażka i Michalina Wódka (4 T‑B)
  • I nagroda w konkursie języka niemieckiego Niemieckie przysłowia organizowanym przez Goethe Institut w Warszawie – Ewa Walczak (2 T‑C)
  • Udział w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej – Magdalena Jabłońska (2 T‑A)
  • I miejsce drużyny szkolnej i tytuł najlepszego opiekuna w województwie łódzkim w Konkursie Papieskim
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego – Dawid Pel (3 LO‑A)
  • I miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – Tobiasz Felczyński (2 LO‑C)
  • III miejsce w powiatowym etapie I Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego – Justyna Kujawiak, Krzysztof Gawinek (2 LO‑B)
  • III miejsce drużyny w etapie międzypowiatowym I Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego
  • I miejsce drużyny w I Powiatowym Konkursie Regionalnym Dziedzictwo Kulturowe Ziemi Łowickiej
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie Życie i twórczość Czesława Miłosza – Paulina Pawlata, Justyna Kujawiak, Aleksandra Zagawa (2 LO‑B)
  • Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym Natura źródłem energii odnawialnej – Emil Sobierajski (3 LO‑A)
  • III miejsce w powiatowym konkursie literacko-plastycznym Łowickie tradycją malowane – Karolina Budzałek (2 T‑A)
  • Nagrody w miejskim konkursie fotograficzno-plastycznym: Książka – czytam, ilustruję, fotografuję& – Emil Sobierajski (3 LO‑A), wyróżnienia: Anna Banasiak (1 LO‑B) i Paulina Panek (2 LO‑C)
  • I miejsce w VII Regionalnym Przeglądzie Kolęd w kategorii duety – Aleksandra Tybura i Martyna Wawrzyn (2 LO‑A)
  • III miejsce w Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem Młodzież Zapobiega Pożarom – Rozalia Sobańska (3 LO‑B)
  • I nagroda w Powiatowym Konkursie Fotograficznym Przyłapani na czytaniu – Emil Sobierajski (3 LO‑A), wyróżnienia – Dominika Markowska (2 T‑A), Paulina Panek (2 LO‑C)
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie na haft płaski – Katarzyna Madanowska (4 T‑B)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie na haft płaski – Weronika Kołodziejczyk (1 LO‑B)
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie na haft koralikowy – Agnieszka Burzyńska (3 T‑B)
2009/2010
  • VIII miejsce w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej – Paulina Jackowska (3 LO‑D),
  • Udział w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej – Krzysztof Pikulski (3 T‑C) i Sylwia Stańczyk (3 LO‑D),
  • VII miejsce w Konkursie Papieskim w regionie łódzkim – Ewa Podrażka (3 T‑B),
  • Nagroda dla szkoły w Konkursie Papieskim w regionie łódzkim za największą liczbę uczestników w I etapie,
  • II miejsce w powiatowym Konkursie języka angielskiego – Anna Kurczak (3 LO‑A),
  • IV miejsce w powiatowym Konkursie języka angielskiego – Marlena Leduchowska (3 LO‑A),
  • Udział w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady z Przedsiębiorczości – Krzysztof Pikulski (3 T‑C),
  • Udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – Tobiasz Felczyński (1 LO‑C),
  • Udział w międzynarodowym Konkursie wiedzy o krajach niemieckojęzycznych – Ewa Walczak (1 T‑C) i Karolina Koza (1 T‑B),
  • Wyróżnienie w międzyszkolnym Konkursie Historycznym “Nie ma wolności bez Solidarności” – Jakub Kamiński i Krzysztof Pikulski (3 T‑C),
  • III miejsce w miejsko-powiatowym Konkursie “Szare Szeregi – historia znana i nie znana” – Weronika Wieczorek (2 LO), wyróżnienie – Krzysztof Gawinek i Mateusz Anyszka (1 LO‑B), Emil Sobierajski (2 LO‑A),
  • Udział w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Magdalena Rucińska (2 LO‑A),
  • II miejsce w konkursie organizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łowiczu – M. Majcher (3 T‑B),
  • Wyróżnienie w konkursie plastyczno-fotograficznym organizowanym przez Miejską Bibliotekę w Łowiczu – S. Wiesiołek (2 LO‑C),
  • Laureat finału konkursu fotograficznego “Przyłapani na czytaniu” organizowanego przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łowiczu – Karolina Budzałek (1 T‑A),
  • Udział w II etapie Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Dominik Augustyniak (2 LO‑B) i Bartosz Woźniak (3 LO‑C),
  • Nagrody i wyróżnienia w Konkursie “Muzealne Spotkania z Fotografią” organizowanym przez Muzeum w Łowiczu, Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe – 5 uczniów naszej szkoły.
2008/2009
  • Udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości – Marta Stańczyk i Celina Majcher z klasy 3LP,
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie na Haft Koralikowy – Agnieszka Gładka z klasy 4 T‑B,
  • I miejsce w Powiatowym konkursie plastycznym “Katyń – Golgota Wschodu” – Magdalena Rucińska z klasy 1 LO‑A,
  • III miejsce w Powiatowym konkursie z języka angielskiego – Michalina Pilich z klasy 3 LO‑A,
  • Wyróżnienie w Powiatowych Eliminacjach 54. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Magdalena Rucińska z klasy 1 LO‑A,
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym “Biblioteka to plus” – Sylwia Wiesiołek z klasy 1 LO‑C,
  • II miejsce w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej – Marlena Leduchowska z klasy 2 LO‑A,
  • X miejsce w etapie okręgowym, wyróżnienie i tytuł laureata w V edycji konkursu “Papież o Młodych, Młodzi o papieżu” – Ewa Podrażka.
2007/2008
  • Udział w etapie okręgowym XXXIV Olimpiady Historycznej – Piotr Przybyszewski,
  • III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie “Moja szkoła w Unii Europejskiej” – 3 uczniów naszej szkoły,
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym “Krąg” – “Zamki, pałace i dwory polskie” – 6 uczniów naszej szkoły,
  • V miejsce drużyny w etapie regionalnym w Turnieju Motoryzacyjnym oraz udział w etapie wojewódzkim,
  • I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Integracyjnej – Milena Nowak z klasy 4 TE-A,
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Językoznawczym “Nie taki język straszny” – Sylwia Bimbała z klasy 2 LO‑A,
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym “W harmonii z przyrodą” – Kamil Klimczyński z klasy 3 TE-B,
  • I miejsce w Powiatowym konkursie na haft ludowy – Agnieszka Gładka z klasy 3 TE-B.
2006/2007
  • III miejsce w konkursie “Moja szkoła w Unii Europejskiej” – Justyna Pachowska 3 TE-A i Monika Strzelczyk 3 TE-B,
  • II miejsce w II edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekologicznej pod hasłem “Woda źródłem życia” – Martyna Miazek, Katarzyna Czarnota, Marta Zdunik, Ewelina Rzeszot i Marlena Pach z klasy 1 TE-A,
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko – Planeta w kategorii prace indywidualne – Monika Maciejewska, Wojciech Muras i Michalina Pilich z klasy 1 LO‑A.
2005/2006
  • IX miejsce w kraju uczennicy klasy III TE-B Marty Fangrat w finale VI Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości,
  • udział w etapie okręgowym Olimpiady Chemicznej w Warszawie ucznia klasy II LO B Wojciecha Stelmaszewskiego,
  • udział w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej Marty Wysockiej z klasy III LP, Agnieszki Smaż z klasy II LP i Barbary Sobieszek z klasy I LP,
  • udział w etapie rejonowym ogólnopolskiego konkursu historycznego “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” ucznia klasy IV TE-B Mirosława Wojtowskiego,
  • I miejsce Izabeli Kembrowskiej z klasy 2 LO A i wyróżnienie Ewy Rybus z klasy 1 TE-A w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,
  • wyróżnienie Joanny Plichty uczennicy klasy 3 LO w powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego,
  • II miejsce w województwie Justyny Gajewskiej uczennicy klasy II LO w ogólnopolskim konkursie “Eko – Planeta”,
  • udział Eweliny Szymańskiej, Piotra Ziemby i Michała Skrzecza – uczniów klasy III TE-A w etapie rejonowym ogólnopolskiego konkursu “Moja szkoła w Unii Europejskiej”,
  • III miejsce Andrzeja Nowosada i Eryka Rutkowskiego – uczniów klasy 3 LO w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych powiatu łowickiego w III Rodzinnych Regatach Kajakowych “Bzura łączy pokolenia”.
2004/2005
  • I miejsce w województwie i II miejsce w kraju dla Piotra Wysockiego ucznia klasy V LED, Kamila Korzewskiego ucznia klasy III TH i Tomasza Kolosa z klasy III TH w konkursie “Moja szkoła w Unii Europejskiej” za pracę na temat: “Czy Europie potrzebna jest konstytucja?” (w nagrodę uczniowie wraz z opiekunką konkursu Bożeną Sztelą-Ziółkowską wyjechali do Brukseli, złożyli wizytę w Parlamencie Europejskim i zwiedzali Belgię),
  • udział Marcina Myczki ucznia klasy V LEB w finale V Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości,
  • I miejsce Karoliny Jabłońskiej i II miejsce Małgorzaty Kowalskiej uczennic klasy III LP w powiatowym konkursie fotograficznym “Pejzaże Chełmońskiego w moim obiektywie”,
  • I miejsce Piotra Wysockiego ucznia klasy V LED w powiatowym konkursie historycznym “Rok 1944 – Armia Krajowa na Ziemi Łowickiej”,
  • II miejsce Konrada Szota z I LOB w miejskim konkursie wiedzy o filmie “Nienazwany kadr”,
  • wyróżnienie dla Eweliny Szymańskiej z klasy II TEA i Mai Wijatyk z II LP w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
2003/2004
  • udział Krzysztofa Dziedzieli ucznia klasy V LEA w finale konkursu Wiedzy o Biznesie i Regionie Łodzkim,
  • udział Piotra Wysockiego ucznia klasy IV LED w III etapie ogólnopolskiego konkursu historycznego “Dzieje żołnierza i losy oręża polskiego – Arsenał pamięci”,
  • wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie zdobyły – Paula Fraszczyk, Aleksandra Wójcik, Ewa Pieniążek,
  • II miejsce w etapie regionalnym ogólnopolskiego konkursu “Zostań negocjatorem” dla zespołu: Angelika Pałyga, Łukasz Gołębiewski, Grzegorz Miszczak, Krzysztof Derdzikowski,
  • III miejsce dla Dominiki Kwestarz w miejskim Konkursie Wiedzy o Filmie,
  • udział Karoliny Igielskiej uczennicy klasy V LEB w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym języka niemieckiego “Europa mein zu hause”.
2002/2003
  • VI miejsce Marty Pacler w Powiatowym Konkursie o Kardynale Stefanie Wyszyńskim,
  • III miejsce w Konkursie Ekologicznym o Bolimowskim Parku Krajobrazowym – Monika Kisielewska, Magdalena Ośka, Joanna Pawłowska, Karolina Jabłońska,
  • X miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu “Symulacje negocjacji polskich stanowisk wobec przemian w Unii Europejskiej”,
  • I miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych w konkursie zbiórki makulatury pod patronatem Starosty Łowickiego.
2001/2002
  • I miejsce dla szkoły w miejskim konkursie zbiórki makulatury w kategorii szkół średnich,
  • I miejsce w kategorii szkół średnich dla szkolnego Kółka Młodego Aktora w Regionalnych Konfrontacjach Teatralnych Szkół w Skierniewicach (uczennica Aneta Kober zdobyła nagrodę aktorską),
  • wyróżnienie dla Artura Grabowicza w Wojewódzkich Konfrontacjach Teatrów Młodzieżowych w Łodzi,
  • I miejsce dla drużyny szkolnej w etapie międzyszkolnym i V w regionalnym w ogólnopolskim konkursie “Zostań negocjatorem”.
2000/2001
  • udział ucznia Waldemara Kurczaka z klasy IV LEFA w finale Konkursu Wiedzy o Biznesie i Regionie Łódzkim,
  • wyróżnienie dla zespołu: Katarzyna Walczak, Edyta Ledzion, Katarzyna Pawlata w ogólnopolskim konkursie “Czysta energia to także moja sprawa”,
  • VI miejsce w etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu “Zostań negocjatorem” dla zespołu: Jarosław Liberski, Agnieszka Gładka, Ireneusz Szachogłuchowicz, Tomasz Rusek, Krzysztof Derdzikowski,
  • wyróżnienie dla Katarzyny Dałek z klasy IV LEFA za najlepszą pracę dyplomową w województwie,
  • II miejsce w Łowickim Międzyszkolnym Konkursie “Święty Franciszek i ekologia” dla zespołu: Anna Mitek, Rafał Gos, Anna Strugińska, Aneta Kujawa, Łukasz Orzechowski, Artur Kuza, Krzysztof Dubiel, Adam Michalak,
  • III miejsce Łukasza Gołębiowskiego w powiatowych eliminacjach ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”.
1999/2000
  • XIII miejsce i tytuł laureata dla Waldemara Jańczyka z klasy IV LEFB w XIII Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej (w nagrodę otrzymał indeks studenta uczelni ekonomicznej),
  • I miejsce uczennicy Anny Różyckiej z II LEEB w miejskim konkursie “Życie i twórczość Józefa Chełmońskiego”,
  • nagroda i wyróżnienie dla Anny Różyckiej z III LEEB i Justyny Sibielak z klasy III LEEA w Powiatowym Konkursie Recytatorskim “Witkacy ’99”,
  • wyróżnienie Burmistrza Miasta Łowicza dla Angeliny Walczak z klasy I SP w konkursie poetyckim “Pierwsze Wzloty”,
  • I miejsce Anny Gajek z klasy III LEEA w Konkursie Piosenki Jesiennej w Gminnym Ośrodku Kultury w Zdunach,
  • nagroda dla Anny Różyckiej z klasy III LEEA i wyróżnienie dla Zbigniewa Motyla z klasy II LEEA w XIV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Walewicach.
  • X miejsce w finale konkursu “Rzym 2000” Anety Sandomierz z klasy IV LEEA.
1998/1999
  • I i II miejsce drużyn w rejonowym Konkursie Marynistycznym,
  • X miejsce Arkadiusza Owczarka i Jarosława Myssury w Konkursie Marynistycznym na szczeblu wojewódzkim,
  • II miejsce Kariny Szadkowskiej z klasy I LED w międzyszkolnym konkursie “Chcę być sobą – alkohol i narkotyki – nie”.
1997/1998
  • I, II i III miejsce drużyn w XXIII Wojewódzkim Rajdzie “Powitanie wiosny” – Budy Grabskie,
  • udział Łukasza Kozy z klasy III LH w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.
1996/1997
  • I miejsce w etapie diecezjalnym oraz udział etapie ogólnopolskim Olimpiady Wiedzy Religijnej Pawła Sumińskiego z klasy IV LEEB,
  • udział Łukasza Kozy z klasy II LH w Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej na szczeblu centralnym,
  • I miejsce uczennicy Katarzyny Kolos w rejonowym etapie konkursu recytatorskiego.
1995/1996
  • II miejsce Anny Wawrzyn z klasy IV LEF w ogólnopolskim finale Olimpiady Wiedzy Religijnej w Tarnowie. (W nagrodę uczennica otrzymała indeks na Katolicki Uniwersytet Lubelski. W finale brali również udział Bogumił Bartlewski z klasy IV LH i Mirosława Markiewicz z klasy IV LEEA).
1993/1994
  • udział uczennicy klasy IV LEF Emilii Bończak w Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej na szczeblu centralnym,
  • II miejsce drużyny szkolnej w Ogólnopolskim Konkursie Małego Rocznika Statystycznego (wśród 150 szkół z całej Polski).
1991/1992
  • udział uczennicy klasy III LEE Joanny Tondyry w II etapie Olimpiady Historycznej.