Slider

Osiągnięcia sportowe

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi wydarzeniami sportowymi, w których biorą udział uczniowie naszej szkoły

Prowadzone w szkole nieodpłatne sportowe zajęcia pozalekcyjne przygotowują młodzież do rozgrywek w zawodach szkolnych i międzyszkolnych. W zajęciach tych uczestniczy duża grupa młodzieży i nie są to tylko reprezentanci szkoły na zawody.

Stworzona została szkolna sekcja siatkówki, której drużynę zgłosiliśmy do rozgrywek w Amatorskich Mistrzostwach Łowicza.

Przedstawiamy poniżej ważniejsze osiągnięcia sportowe z ostatnich lat. Większość z nich dotyczy dyscyplin zespołowych, są też i osiągnięcia indywidualne naszych sportowców:

2016/2017

Dziewczęta

  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • XI miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w LA
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich
  • V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w LA
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce plażowej

Chłopcy

  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w LA
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich
  • V miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w koszykówce
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej
  • V miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce plażowej
2015/2016

Dziewczęta

  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w sztafetach pływackich
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce nożnej
  • IV miejsce w Rejonowej Licealiadzie w siatkówce plażowej
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych – Sylwia Masłowska (1 LO-C)
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce plażowej
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej
  • II miejsce w Powiatowej Licealidzie w piłce siatkowej
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w lekkiej atletyce
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce koszykowej
  • VI miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej

Chłopcy

  • V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce ręcznej
  • VI miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w sztafetach pływackich
  • VII miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce ręcznej
  • II miejsce Rejonowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce koszykowej
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych – Szymon Bejda (1 LO-B)
  • I miejsce w Powiatowej Licealidzie w tenisie stołowym
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce koszykowej
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w lekkiej atletyce
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej
  • V miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce plażowej
2014/2015

Dziewczęta

  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych – Sabina Warzywoda (2 LO-C), 5 miejsce – Paulina Rosa
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w LA
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich
  • VI miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w sztafetach pływackich
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce plażowej
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w siatkówce plażowej

Chłopcy

  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w LA
  • V miejsce w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych – Bartek Strugiński (4 T-C)
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej
  • V miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce plażowej

Wyróżnieni sportowcy: Liberska Maja, Pytkowska Maja, Kołodziejska Karolina, Mitek Małgorzata, Przybylska Aleksandra, Miszczak Wioletta, Witkowska Agata, Sołtysiak Sebastian, Banasik Adam, Strugiński Bartłomiej, Urbanek Dominik, Strawiak Jakub, Guzek Rafał, Skwarna Michał, Ziółkowski Filip.

2013/2014
Dziewczęta

  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych – Sabina Warzywoda (1 LO-C)
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w LA i awans na zawody Rejonowej Licealiady w LA w Kutnie
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej
  • V-VI miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce plażowej
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w siatkówce plażowej
  • VIII miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w siatkówce plażowej

Chłopcy

  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w LA
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych – Michał Majchrzak (3 LO-C)
  • V miejsce w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych – Bartek Strugiński (3 T-C)
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej
  • I miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce ręcznej
  • IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce ręcznej
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce plażowej

Wyróżnieni sportowcy: Agata Pacler, Magdalena Pacler, Karolina Pińkowska, Ewelina Pająk, Małgorzata Kuśmierek, Marlena Kosiorek, Jagoda Fraszczyk, Kamila Graszka, Michał Majchrzak, Mateusz Marat, Sebastian Witkowski, Bartłomiej Tkacz, Jeremi Olko, Dominik Fejdyś, Oskar Lis, Marek Płacheta, Karol Rybus, Damian Wiechno.

2012/2013
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce koszykowej dziewcząt
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce koszykowej dziewcząt
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Siatkówce plażowej dziewcząt
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w siatkówce plażowej dziewcząt
  • V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w siatkówce plażowej dziewcząt
  • I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Łowickiego w tenisie stołowym – Rafał Guzek (1 LO-C)
  • II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Łowickiego w tenisie stołowym – Jakub Strawiak (1 LO-D)
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w lekkiej atletyce chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w biegach przełajowych – Michał Majchrzak (2 LO-C)
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w biegach przełajowych – Bartek Strugiński
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • IV miejsce w Rejonowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce koszykowej chłopców
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce koszykowej chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce plażowej chłopców
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w siatkówce plażowej chłopców
  • IX miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w siatkówce plażowej chłopców

Wyróżnieni sportowcy: Sylwia Wyszogrodzka, Sylwia Jaros, Małgorzata Skrzynecka, Katarzyna Miterka, Katarzyna Sujak, Monika Osówniak, Kinga Żałoba, Marta Bujanowska, Anna Kosiorek, Maciej Szkup, Dominik Pacler, Antoni Nowak, Mateusz Krysiak, Patryk Rybus, Karol Olaczek, Jakub Wojciechowski, Adrian Gajewski, Kamil Zduńczyk.

2011/2012
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w lekkiej atletyce dziewcząt
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce koszykowej dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt
  • IV miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt
  • V miejsce w Powiatowej Licealiadzie w lekkiej atletyce chłopców
  • I miejsce Patryka Pomianowskiego (3 LO-B) w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • II miejsce Michała Majchrzaka z klasy (1 LO-C) w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
  • I miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce Ręcznej chłopców
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce koszykowej chłopców
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce koszykowej chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców

Wyróżnieni sportowcy: Aleksandra Zagawa, Ewa Guzek, Milena Dałek, Magdalena Jagna, Daria Skrzypczyk, Agnieszka Wójcik, Daria Papiernik, Karolina Papiernik, Karolina Szulc, Mateusz Anyszka, Mateusz Wasiak, Maciej Chmielewski, Tomasz Tomaszkiewicz, Michał Bryk, Patryk Pomianowski, Kamil Kozieł, Michał Ostapowicz.

2010/2011
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
  • I miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
  • V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce koszykowej chłopców
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce koszykowej chłopców
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców
  • I miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców
  • III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie sztafet pływackich chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce nożnej dziewcząt
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w lekkiej atletyce dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt

Wyróżnieni sportowcy: Aniszewki Mateusz, Bryk Michalina, Górczyńska Katarzyna, Grabowicz Magdalena, Guzek Adrian, Kucińska Daria, Łukawska Marta, Budzińska Katarzyna, Ostaszewski Adam, Sut Przemysław, Wielec Sebastian, Więckowski Michał, Wójcik Wojciech, Zieliński Rafał.

2009/2010
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w LA dziewcząt
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce dziewcząt
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich chłopców
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w LA chłopców
  • II miejsce Patryka Pomianowskiego w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce chłopców
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w koszykówce chłopców
  • V miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

Wyróżnieni sportowcy: Justyna Pszkit, Monika Godosz, Monika Felczyńska, Damian Czubak, Daniel Sut, Tomasz Gajda, Ariel Jarosz, Patryk Krzeszewski, Przemysław Mrzygłód, Łukasz Dzionek, Łukasz Wieteska, Arkadiusz Skowron.

2008/2009
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
  • II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce chłopców
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich chłopców
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców

Wyróżnieni sportowcy: Martyna Czekalska, Katarzyna Grzywacz, Emilia Lenarczyk, Agnieszka Hermyt, Łukasz Bakalarski, Arkadiusz Szkop, Radosław Domińczak, Konrad Wolski, Adam Wódka, Adrian Dyszkiewicz, Damian Taraska, Kamil Bodek, Łukasz Gołębiewski, Maciej Sujkowski, Mateusz Sokalski.

2007/2008
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce chłopców
  • I miejsce w Rejonowej Licealiadzie w koszykówce chłopców
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w sztafetach pływackich chłopców
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców

Wyróżnieni sportowcy: Daria Gajda, Małgorzata Janicka, Katarzyna Jędracha, Jagoda Bodek, Małgorzata Zabost, Mateusz Marszałek, Paweł Miodek, Tomasz Staszewski, Mariusz Tataj, Jacek Woźniak.

2006/2007
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce dziewcząt
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w LA dziewcząt
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce chłopców
  • III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w koszykówce chłopców
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce chłopców

Wyróżnieni sportowcy: Izabela Kembrowska, Wioleta Kaźmierczak, Katarzyna Bajera, Beata Bryszewska, Monika Boczek, Iwona Klimkiewicz, Dorota Mrzygłód, Krystian Cipiński, Tomasz Wasilewski, Damian Drzewic, Mateusz Dur, Emil Gajda, Marcel Lepieszka, Arkadiusz Sójkowski, Rafał Kret, Marcin Podrażka.

2005/2006
  • V i VI miejsce w Powiatowej Licealiadzie Szkolnej w siatkówce chłopców,
  • II miejsce w III Turnieju o Puchar Starosty Łowickiego w siatkówce,
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Szkolna w piłce nożnej chłopców,
  • udział drużyny chłopców w Amatorskich Mistrzostwach Łowicza,
  • II miejsce ucznia klasy II LO B Wojciecha Podleśnego w Mistrzostwach Polski w Karate Tsunami,
  • III miejsce Aleksandra Gajdy ucznia klasy III TE A w Mistrzostwach województwa łódzkiego w Karate Kyokushin.

Wyróżnieni sportowcy: Katarzyna Waracka, Monika Ziarnik, Piotr Garczyński, Daniel Kosiorek, Sebastian Wojenka, Damian Górski, Łukasz Owczarek, Marcin Kosiorek, Wojciech Podleśny, Aleksander Gajda.

2004/2005
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w biegach przełajowych chłopców,
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców,
  • II miejsce w II Turnieju o Puchar Starosty Łowickiego w siatkówce,
  • IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce chłopców,
    udział drużyny chłopców w Amatorskich Mistrzostwach Łowicza,
  • I miejsce w Powiatowej i Rejonowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt,
  • III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt.

Wyróżnieni sportowcy: Bogusława Bieguszewska, Krzysztof Wielemborek, Maciej Wyszogrodzki.

2003/2004
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców,
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce chłopców,
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce dziewcząt,
  • I i III miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej pod nazwą “Bezpieczne ferie” o puchar Starosty,
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Szkolnej w koszykówce chłopców,
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie Szkolnej w piłce ręcznej chłopców,
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie Szkolnej w biegach przełajowych chłopców,
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie Szkolnej w piłce nożnej chłopców.

Dzięki tym sukcesom w klasyfikacji ogólnej wśród chłopców stanęliśmy na podium zajmując w roku szkolnym 2003/04 trzecie miejsce.

Wyróżnieni sportowcy: Paweł Kutkowski, Jakub Stawicki, Michał Stegliński, Bartłomiej Bogucki, Marcin Matuszewski, Krzysztof Dziedzic, Adrian Gejda, Patryk Woźniak, Sebastian Cichal, Kamil Koza, Mariusz Dedoński, Małgorzata Płacheta, Monika Ambroziak, Karolina Gajda.

W latach 2003 i 2004 na rozgrywanych w czasie ferii turniejach halowej piłki nożnej odpowiednio pierwsze oraz pierwsze i trzecie miejsce zajęli nasi uczniowie, zdobywając dla szkoły bardzo cenne nagrody. Były to m.in. telewizor kolorowy, odtwarzacz DVD oraz radiomagnetofon. Z nagród tych korzystają oczywiście wszyscy pedagodzy i młodzież naszej szkoły.

2002/2003
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w biegach przełajowych chłopców,
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców,
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce chłopców,
  • I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej pod nazwą “Bezpieczne ferie” o puchar Starosty Powiatu Łowickiego i Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu,
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców.

Wyróżnieni sportowcy: Paweł Kutkowski, Jakub Stawicki, Michał Stegliński, Bartłomiej Bogucki, Marcin Matuszewski, Krzysztof Dziedzic, Adrian Gejda, Patryk Woźniak, Sebastian Cichal, Krzysztof Dziedziela, Emil Grabowicz, Ewa Nowak, Małgorzata Płacheta, Monika Ambroziak, Karolina Gajda.

2001/2002
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce dziewcząt,
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców,
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w lekkiej atletyce dziewcząt.

Wyróżnieni sportowcy: Michał Burzykowski, Damian Grzywacz, Jarosław Myssura.

2000/2001
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce dziewcząt,
  • III miejsce w zawodach strefowych w siatkówce dziewcząt,
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt,
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt,
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców,
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców,
  • III miejsce w zawodach strefowych w piłce nożnej chłopców.

Wyróżnieni sportowcy: Edyta Anioł, Monika Grochola, Ewelina Czerwiec, Anna Piekacz, Joanna Kruszyńska, Agnieszka Jabłońska, Jarosław Tafliński, Waldemar Kurczak, Łukasz Olaczek, Sebastian Dudek.

1999/2000
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w siatkówce dziewcząt,
  • III miejsce w zawodach strefowych w siatkówce dziewcząt,
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt,
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt,
  • II miejsce w zawodach strefowych w koszykówce dziewcząt,
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców,
  • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt.

Wyróżnieni sportowcy: Jolanta Białas, Halina Russek, Monika Sowińska, Monika Każmierczak, Łukasz Dudkiewicz, Jarosław Rolewski, Dominik Tandecki.

1998/1999
  • III miejsce w zawodach rejonowych piłki nożnej,
  • II miejsce w zawodach rejonowych piłki ręcznej dziewcząt,
  • III miejsce w zawodach rejonowych piłki ręczne chłopców,
  • I miejsce w zawodach rejonowych tenisa stołowego dziewcząt,
  • II miejsce w zawodach wojewódzkich tenisa stołowego dziewcząt,
  • III miejsce w zawodach rejonowych w siatkówce dziewcząt,
  • I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt,
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce chłopców.

Wyróżnieni sportowcy: Paulina Anyszewska, Emilia Osińska, Emilia Polańczyk, Iwona Kaźmierczak, Izabela Krzewicka, Karolina Piechowska, Maciej Kolos, Mirosław Gielniewski, Paweł Fabryczewski, Dawid Ługowski.

1997/1998
  • II miejsce w zawodach rejonowych w piłce ręcznej dziewcząt,
  • III miejsce w zawodach rejonowych piłki nożnej,
  • I miejsce w zawodach rejonowych tenisa stołowego dziewcząt,
  • I miejsce w zawodach wojewódzkich tenisa stołowego dziewcząt,
  • II miejsce w zawodach rejonowych w siatkówce dziewcząt,
  • I miejsce w zawodach rejonowych w koszykówce dziewcząt,
  • I miejsce w zawodach wojewódzkich w koszykówce dziewcząt,
  • III miejsce Moniki Grocholi w Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Kadetek w Judo, Mistrzostwo Makroregionu i II miejsce Martyny Włostek w Międzynarodowym Turnieju Judo.

Wyróżnieni sportowcy: Linda Wielgomas, Krzysztof Borys, Maciej Szymański, Tomasz Staszewski, Beata Prus, Monika Grochola, Martyna Włostek.

1996/1997
  • III miejsce w zawodach koszykówki chłopców o Puchar Dyrektora ZSZ nr 1,
  • II miejsce w zawodach rejonowych piłki nożnej,
  • I miejsce w zawodach rejonowych tenisa stołowego dziewcząt,
  • II miejsce w zawodach wojewódzkich tenisa stołowego dziewcząt,
  • III miejsce w zawodach rejonowych w siatkówce chłopców,
  • II miejsce w zawodach rejonowych w siatkówce dziewcząt,
  • I miejsce w zawodach rejonowych w koszykówce dziewcząt,
  • III miejsce w zawodach wojewódzkich w koszykówce dziewcząt.

Wyróżnieni sportowcy: Monika Styszko, Aleksandra Warzywoda, Mariusz Kucharek, Paweł Sumiński, Arkadiusz Matyjaszkowicz.

1995/1996
  • III miejsce w zawodach koszykówki chłopców o Puchar Dyrektora ZSZ nr 1,
  • I miejsce w zawodach miejskich tenisa stołowego dziewcząt,
  • III miejsce w zawodach wojewódzkich tenisa stołowego dziewcząt,
  • III miejsce w zawodach miejskich w koszykówce dziewcząt.

Wyróżnieni sportowcy: Małgorzata Znyk, Katarzyna Kowalik, Iwona Karolewska.