Wykresy w arkuszu kalkulacyjnym

Wykonaj poniższe zadania. Liczy się estetyka, poprawność i kompletność wykonania, dobór typów wykresów oraz w małym stopniu – czas oddania pracy. Oba pliki z rozwiązaniami prześlij na adres maciej_mm@o2.pl Proszę podać nazwisko, imię i klasę.

Pobierz plik sprzedaz-elektronika
a) Przygotuj wykres skumulowany prezentujący sprzedaż urządzeń elektronicznych w poszczególnych miesiącach.
b) Przygotuj czarno-biały wykres przedstawiający udział miesięcznych wyników sprzedaży laptopów w skali roku.

Pobierz plik pogoda-lowicz
a) Przygotuj wykres prezentujący miesięczne temperatury minimalne i opady.
b) Przygotuj wykres przedstawiający opady w poszczególnych miesiącach. Zmień minimalną wartość dla osi wartości na 20.

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.