Generowanie dokumentów do podglądu/druku

Świadectwa

Świadectwa drukujemy według ustalonych i ustawionych szablonów. Proszę ich nie zmieniać i nie dodawać własnych.

Po wygenerowaniu świadectw w formie pliku PDF zalecam otworzenie go w jakimś programie do przeglądania plików PDF (np. Adobe Rader lub Foxit Reader). W przeglądarce plik PDF może się źle wyświetlać (choć nie musi). Wygenerowane świadectwa będą na białym tle.

Z takich plików drukowane będą świadectwa Państwa uczniów, więc na tym etapie zachęcam do sprawdzenia poprawności i kompletności przygotowanego dokumentu.

Poniżej zamieszczam instrukcję generowania wszystkich świadectw w klasie. Do sprawdzenia wystarczy jedno świadectwo. Jeśli ktoś ma różne grupy (np. nachylenia w LO, grupy rozszerzeń, klasy wielozawodowe), proponuję wybrać po osobie z każdej grupy. Czasem będzie to kilka różnych kombinacji.

Proponuję sprawdzić czy na pierwszej stronie świadectwa wprowadzone są wszystkie przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym. Na drugiej stronie można sprawdzić czy obok języków pojawiają się poziomy.

Gdyby ktoś zauważył, że coś jest krzywo lub czegoś brakuje, proszę o informację.

Arkusze ocen

W przygotowaniu

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.