Pobieranie i instalacja Teams

Logujemy się na platformę Office 365: login.microsoft.com

Spośród dostępnych aplikacji wybieramy Teams (programu można używać w trybie on-line, zaleca się jednak zainstalowanie na komputerze)

Przechodzimy na stronę pobierania, pobieramy i instalujemy aplikację

Uruchamiamy aplikację i wprowadzamy swoje dane logowania (wcześniej zaleca wykonanie pierwszego logowania według instrukcji)

W końcowej fazie instalacji może pojawić się prośba o konfigurację Teams z zainstalowanym na komputerze pakietem Office. Jeśli nie chcemy jej przeprowadzać, klikamy Do działa a w następnym oknie klikamy Nie.

Aplikacja jest gotowa do pracy

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.