Skrócona instrukcja instalacji (dla systemu Windows i telefonu)

wróć do spisu

W celu pobrania programu Zoom, w przeglądarce internetowej wchodzimy na stronę https://zoom.us/download.

Zaleca się częste aktualizowanie programu.

Pobieramy klienta Zoom (Zoom Client for Meetings) poprzez kliknięcie w przycisk Download.

Pobrany plik (ZoomInstaller) zapisujemy i uruchamiamy (otwieramy). Program zostanie zainstalowany. Powinien utworzyć się skrót na pulpicie.

Po zainstalowaniu programu, upewnij się że masz odpowiednio skonfigurowany dźwięk. Więcej o dźwięku w instrukcjach dla prowadzącego oraz w instrukcji Problemy z dźwiękiem.

W celu użycia Zoom na urządzeniu mobilnym (telefon/tablet) należy zainstalować aplikację ZOOM Cloud Meetings (zoom.us). Urządzenie może jej nie obsługiwać (nie będzie jej na liście aplikacji).

wróć do spisu

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.