e-papierosy – zagrożenia

Szanowni Państwo

Od 2011 roku aż sześciokrotnie wzrosła liczba polskich uczniów, którzy próbowali e-papierosa. Młodzież nie zdaje sobie sprawy, że e-papierosy, tak samo jak tradycyjne papierosy, uzależniają i wpływają negatywnie na zdrowie.

Poniżej zamieszczamy INFORMACJĘ PRZYGOTOWANĄ PRZEZ GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO PRZY WSPÓŁPRACY Z MINISTERSTWEM EDUKACJI NARODOWEJ NA TEMAT POTENCJALNYCH ZAGROŻEŃ ZWIĄZANYCH Z ELEKTRONICZNYMI PAPIEROSAMI.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem.

Informacja na temat zagrożeń dotyczących e-papierosów

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.