Slider

Pracownicy szkoły

Kadra pedagogiczna

 

Zielińska Małgorzata dyrektor szkoły
geografia
Szalkiewicz Zofia wicedyrektor szkoły
techniki biurowe i informatyczne
techniki informatyczne i biurowe
Kamer Wioletta kierownik szkolenia praktycznego
techniki komputerowe w pracy biurowej
praca biurowa
Ryfa Ewa pedagog szkolny
zajęcia rewalidacyjne
Słomska Anna bibliotekarz
Anioł-Plichta Edyta wychowawstwo 1 LO-B
język angielski
język angielski w działalności spedycyjnej
język angielski w branży ekonomicznej
kultura krajów anglojęzycznych
Balcerzak Dariusz wychowawstwo 4 T-D
matematyka
Biskupska-Walczak Anna wychowawstwo 2 T-Ag
edukacja dla bezpieczeństwa
bezpieczeństwo i higiena pracy
elementy prawa
podstawy prawa transportowego
prawo i ubezpieczenia w transporcie
bezpieczeństwo i higiena pracy w spedycji
Błaszczyk Jadwiga chemia
Ceglińska Krystyna wychowawstwo 3 T-B
wychowanie fizyczne
Ciesielski Sylwester wychowawstwo 4 T-C
język polski
Czapnik Wojciech opiekun Samorządu Uczniowskiego
religia
wiedza o społeczeństwie
Czubak Tomasz wychowanie fizyczne
Głowacka Sylwia wychowawstwo 3 T-D
język polski
historia i społeczeństwo
Gospoś Aleksandra wychowawstwo 2 T-Ap
statystyka
elementy statystyki opisowej
gospodarka zasobami rzeczowymi
sprzedaż krajowa i zagraniczna
transport i spedycja
Górska Katarzyna język niemiecki
Ignaczewska Karolina język niemiecki
Jatczak-Pająk Anna wychowawstwo 2 LO-Ap
język polski
Jędrzejewska Emilia wychowawstwo 1 T-C
geografia
Karczewska Jolanta religia
filozofia
Kępka Paweł wychowanie fizyczne
Kosiorek Iwona wychowawstwo 1 LO-A
język angielski
Kuras Błażej wychowawstwo 2 T-Bp
przewóz ładunków
środki transportu
obsługa działalności spedycyjnej
podstawy organizacji przedsiębiorstwa transportowo-spedycyjnego
techniki informatyczne i biurowe
Kwiatkowski Janusz matematyka
Lewandowska Agnieszka wychowawstwo 4 T-A
język niemiecki
Mierzejewska-Majcherek Janina podstawy przedsiębiorczości
wiedza o społeczeństwie
podstawy ekonomii
Mikołajczyk Angelika wychowawstwo 1 T-B
rachunkowość finansowa
biuro rachunkowe
ekonomika transportu
podstawy organizacji przedsiębiorstwa transportowo-spedycyjnego
podstawy logistyki i magazynowania
planowanie przedsięwzięć gospodarczych
Milczarek Maciej administrator dziennika elektronicznego
informatyka
techniki informatyczne i biurowe
geogebra
Ogonowska Małgorzata język rosyjski
Otczyk-Kosmalska Lena wychowawstwo 3 LO-A
historia
historia i społeczeństwo
Pągowska Elżbieta matematyka
Pietrzak Małgorzata wychowawstwo 3 T-A
techniki biurowe i informatyczne
techniki komputerowe w pracy biurowej
komunikacja społeczna i organizowanie pracy zespołu
systemy komputerowe w sprzedaży i w gospodarce zasobami rzeczowymi
Pilichowska Monika opiekun Samorządu Uczniowskiego
wychowanie fizyczne
Romsicki Jacek język angielski
język angielski w branży ekonomicznej
Sieczkowska Katarzyna wychowawstwo 3 T-C
język angielski
język angielski w działalności spedycyjnej
Stępniewska Agnieszka geografia
Sztela-Ziółkowska Bożena urlop zdrowotny
Tarkowski Grzegorz wychowawstwo 2 LO-Bg
fizyka
podstawy eksperymentu fizycznego
matematyka
Tomaszewska Marzena wychowawstwo 4 T-B
język polski
Tyszkowska-Kurek Anna wychowawstwo 3 LO-B
biologia
wychowanie do życia w rodzinie
Wilkoszewska-Wielemborek Bożena rachunkowość finansowa
biuro rachunkowe
Wiosetek-Kraszewska Paulina przewóz ładunków
organizacja transportu i spedycji
obsługa działalności spedycyjnej
elementy statystyki opisowej
Wnuk Marzena wychowawstwo 1 T-A
rachunkowość finansowa
biuro rachunkowe
sprzedaż krajowa i zagraniczna
planowanie przedsięwzięć gospodarczych
statystyka
Wojciechowska Teresa wychowawstwo 2 LO-Bp
matematyka
Wojciechowski Jarosław język angielski
język angielski w działalności spedycyjnej
Żabka Jolanta wychowawstwo 2 LO-Ag
język angielski
język angielski w branży ekonomicznej
Żuk Beata wychowawstwo 2 T-Bg
obsługa działalności spedycyjnej
organizacja transportu i spedycji
podstawy organizacji przedsiębiorstwa transportowo-spedycyjnego
Bogusiewicz-Kuś Iwona dietetyka
Antosik Małgorzata język niemiecki
Szcześniak Wojciech historia i społeczeństwo
Pietrucha Joanna nauczyciel współorganizujący kształcenie

Pracownicy administracji i obsługi

Zwierz Małgorzata sekretarz szkoły
Siekiera Marek konserwator
Zawierucha Jacek starszy woźny
Bodek Grażyna sprzątaczka
Pietrzak Zofia sprzątaczka
Rudnicka Marzena sprzątaczka
Sosnowska Grażyna sprzątaczka
Stokowska Urszula sprzątaczka
Nowak Jarosław informatyk

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.