Dziennik elektroniczny

Na tej stronie zamieszczane będą informacje dotyczące dziennika elektronicznego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Łowiczu.

Dziennik elektroniczny ZSP nr 4 dostępny jest pod adresem:
uonetplus.vulcan.net.pl/powiatlowicki
Zachęcamy do dodawania często odwiedzanych adresów do Zakładek/Ulubionych.
Można również
wykorzystać historię przeglądarki.
Poniżej znajduje się instrukcja logowania do dziennika.

Regulamin funkcjonowania dziennika elektronicznego
w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Łowiczu

Informacja dla uczniów i rodziców

Na zebraniach z rodzicami i na lekcjach z wychowawcą nauczyciele wręczają oświadczenia. Dokument należy wypełnić i podpisać. Do logowania do dziennika potrzebny będzie adres konta poczty elektronicznej, do którego dostęp ma wyłącznie osoba wypełniająca oświadczenie.

Pierwsze logowanie do dziennika

Co należy zrobić, aby mieć dostęp do informacji z dziennika elektronicznego?

1. Poprawnie wypełnione oświadczenie stanowi podstawę do przydzielenia dostępu do informacji. Oświadczenie należy przekazać osobiście wychowawcy lub sekretarzowi szkoły. Zalogowanie będzie możliwe po wprowadzeniu przez pracownika szkoły adresu poczty elektronicznej podanego w oświadczeniu.
  2. Na stronie https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatlowicki/ klikamy link Załóż konto. W formularzu na następnej stronie wprowadzamy adres poczty elektronicznej podany w oświadczeniu. Po zaznaczeniu opcji Nie jestem robotem i ewentualnym rozwiązaniu zadania klikamy przycisk Wyślij wiadomość.
  3. Odbieramy wiadomość elektroniczną od „Rejestr użytkowników” o temacie „Aktywacja konta/przypomnienie hasła”. Jeśli wiadomości nie ma w folderze „Odebrane” prosimy sprawdzić inne foldery (w tym folder SPAM). Wykonujemy instrukcję z wiadomości.
  4. Po kliknięciu w link przesłany w wiadomości otworzy się formularz, w którym należy wprowadzić nowe hasło.

Porada wideo firmy Vulcan dotycząca pierwszego logowania

Ustawienie nowego hasła/resetowanie hasła

W przypadku zapomnianego hasła, wykonujemy powyższe kroki. W punkcie 2, zamiast Załóż konto klikamy w Przywróć dostęp.

Logowanie do dziennika

1. Wchodzimy na stronę https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatlowicki/
  2. Wpisujemy swój login (adres poczty wskazany w oświadczeniu) oraz wprowadzone wcześniej hasło i wciskamy przycisk Zaloguj się.
  3. Po poprawnym podaniu danych logowania otworzy się strona startowa z aktualnymi informacjami. Szczegółowe i kompletne dane możemy przeglądać po kliknięciu linku Uczeń.

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.