Ekosfera 2024 — Podziękowania

Dziękujemy za duże zaangażowanie w organizację EKOsfery 2024 naszym partnerom: Staroście Łowickiemu i pracownikom Starostwa Łowickiego, Komendantowi Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu i policjantom, Komendantowi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu i strażakom.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy wspierali nas i byli z nami w tym dniu: Burmistrzowi Miasta Łowicza i pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łowiczu, Dyrektorowi Łowickiego Ośrodka Kultury, Dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu, ratownikom z Ochotniczej Straży Pożarnej – Ratownictwo Wodne w Łowiczu, firmie PC Ekspert w Łowiczu, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu, właścicielom łowickich Restauracji Polonia i Szkiełka, Masarni Wędlin Tradycyjnych „Czaruś” – Sypień, Piekarni Łyszkowice, właścicielom firmy Bracia Urbanek, łowickiej Pizzerii Dagrasso, firmie Zooksy, Patio Łowicz, panu Tomaszowi Lusowi, przedstawicielom Banku PKO S.A., producentowi skarpet Steven, przedstawicielom firm Agros Łowicz i Fortuna ze Zduńskiej Woli, Pracowni Stylu w Łowiczu, Instytutowi Kosmetologii w Łowiczu, Radzie Rodziców z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4, P.H.U. LIDER, właścicielom Sklepów Rowerowych Czesława Cybulska Targowica Miejska, dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w  Łowiczu.

Michałowi Milbrantowi, Ratownikom z Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łowiczu, pracownikom Zakładu Karnego w Łowiczu, żołnierzom 37 Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej z Sochaczewa, wykładowcom i studentom Akademii Nauk Stosowanych w Skierniewicach, dyrektorowi i pracownikom Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łowiczu, komendantowi OHP, dyrektorowi i pracownikom Centrum Edukacji Pracy Młodzieży OHP w Łowiczu, pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy dziękujemy za ciekawą ofertę podczas pikniku.

Społeczności naszej szkoły: dyrekcji, rodzicom, nauczycielom, uczniom dziękujemy za zaangażowanie w powstanie EKOsfery: za to, że byliście, za organizację, współpracę i przygotowanie pysznych słodkości.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom z Zespołów Szkół Ponadpodstawowych nr 1, 2, z I i II Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu, z Pijarskich Szkół Królowej Pokoju w Łowiczu, z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zduńskiej Dąbrowie za przyjęcie naszego zaproszenia do wspólnej zabawy.

Redaktorom z Radia Victoria, łowicz24 oraz Nowego Łowiczanina dziękujemy za obecność i udokumentowanie naszego eventu. Cieszymy się, że to przedsięwzięcie połączyło tak wiele różnych środowisk.

Do zobaczenia za rok.

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.