Podziękowania — EKOsfera 2023

Dziękujemy za duże zaangażowanie w organizację EKOsfery 2023 naszym partnerom: Staroście Łowickiemu i pracownikom Starostwa Łowickiego, Komendantowi Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu i policjantom, Komendantowi Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu i strażakom.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy wspierali nas i byli z nami w tym dniu: Burmistrzowi Miasta Łowicza i pracownikom Urzędu Miasta, Dyrektorowi i pracownikom Łowickiego Ośrodka Kultury, Dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu, ratownikom z Ochotniczej Straży Pożarnej – Ratownictwo Wodne w Łowiczu, Stowarzyszeniu Łączy nas Łowicz, Jarosławowi Nowakowi z firmy PC Ekspert w Łowiczu, Katarzynie Kośmider i Krzysztofowi Gajdzie – właścicielom łowickich Restauracji Polonia i Szkiełka, Marcinowi Majchrzakowi z Masarni Wędlin Tradycyjnych „Czaruś” – Sypień, Piotrowi Panakowi z Piekarni Łyszkowice, właścicielom firmy Bracia Urbanek, Łukaszowi Jagielle z łowickiej Pizzerii Dagrasso, przedstawicielom Banku PKO S.A. oraz Banku Spółdzielczego Ziemi Łowickiej, Markowi Bryle – firma Steven, przedstawicielom firm Agros Łowicz i Fortuna ze Zduńskiej Woli, państwu Anecie i Rafałowi Łukasikom z firmy Rafnet z Łowicza, Aleksandrze Siejce z Pracowni Stylu w Łowiczu, Sylwii Wojciechowskiej z Instytutu Kosmetologii w Łowiczu, Radzie Rodziców z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4, właścicielom: Pizzerii Novum w Łowiczu, firmy Folkstar Łowicz i firmy HAZBI, pracownikom Catering & Events, właścicielom Sklepów Rowerowych Czesława Cybulska Targowica Miejska.

Nauczycielom i uczniom z Zespołów Szkół Ponadpodstawowych nr 2 i 3 w Łowiczu, za pomoc we wzbogaceniu oferty gastronomicznej poprzez przygotowanie przepysznych pizzerek i pasztecików.

Ratownikom z Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łowiczu, Aymanowi Belleou ze Studia Treningowego Dynamite Fitness w Łowiczu, pracownikom Zakładu Karnego w Łowiczu, żołnierzom 37 Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej z Sochaczewa, Michałowi Smeli z firmy SmelCom, firmie ITV Media, Krzysztofowi Bandosowi z Ośrodka Szkolenia Kierowców Rondo, pani Joannie Gałka-Walczykiewicz z Rampy w Łowiczu, pracownikom i studentom Akademii Nauk Stosowanych w Skierniewicach, dyrektorowi i pracownikom Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łowiczu, komendantowi OHP, dyrektorowi i pracownikom Centrum Edukacji Pracy Młodzieży OHP w Łowiczu, pracownikom Warsztatów Terapii Zajęciowej w Parmie dziękujemy za ciekawą ofertę podczas pikniku.

Społeczności naszej szkoły: dyrekcji, rodzicom, nauczycielom, uczniom dziękujemy za zaangażowanie w powstanie EKOsfery: za to, że byliście, za organizację, współpracę i przygotowanie pysznych słodkości.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom z Zespołów Szkół Ponadpodstawowych nr 1, 2, 3 w Łowiczu, z I Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu, z Pijarskich Szkół Królowej Pokoju w Łowiczu, z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zduńskiej Dąbrowie za przyjęcie naszego zaproszenia do wspólnej zabawy.

Cieszymy się, że to przedsięwzięcie połączyło tak wiele różnych środowisk. Do zobaczenia za rok.

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.