Nowe doświadczenia zawodowe – klucz do kariery edycja II

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować o rozpoczynającym się naborze do nowego projektu
o numerze 2020-1-PL01-KA102-081177 pod tytułem „Nowe doświadczenia zawodowe – klucz do kariery edycja II”.

Realizowane przedsięwzięcie to kontynuacja działań związanych z organizacją praktyk zagranicznych. Biorąc udział w projekcie macie Państwo niepowtarzalną możliwość zdobycia doświadczeń zawodowych na europejskim rynku pracy, zwiększenia wiedzy oraz umiejętności związanych z waszym kierunkiem kształcenia, podniesienia kompetencji językowych, społecznych kulturowych i osobistych.

Udział w projekcie dla uczestnika jest całkowicie bezpłatny. Wszelkie koszty związane z realizacją działań pokrywa Szkoła z pozyskanego dofinansowania.

Uczniowie zostaną zakwalifikowani do udziału w projekcie na podstawie procedury rekrutacyjnej.

Rekrutacja odbędzie się w terminie 03.09. – 07.09.2021

Zapraszamy do aplikowania!

Projekt „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Informacje o rekrutacji

Regulamin Rekrutacji

Instrukcja do formularza zgłoszeniowego

Formularz zgłoszeniowy do projektu

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.