Agata Dziąk finalistką Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach

W piątek 13 kwietnia 2018 r. odbył się III etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach Finał konkursu miał miejsce w Katowicach na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Śląskiego. W konkursie wzięli udział najlepsi z najlepszych z całej Polski. Do konkursu przystąpiło 45 uczniów z różnych województw Polski. Agata znalazła się w ścisłym finale konkursu osiągając tym samym ogromny sukces. Tak niewiele brakowało żeby znalazła się wśród laureatów.

Komisja była zachwycona bardzo wysokim poziomem wiedzy uczniów z zakresu podatków, podkreślając, że konkurs ma rangę konkursu międzynarodowego. Członkowie komisji konkursowej widzieli w tym młodych ludziach potencjalnych doradców podatkowych.