Głośne czytanie w bibliotece

Biblioteka szkolna postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym. 29 września, z okazji święta wszystkich chłopców w sali biblioteki odbyło się pierwsze w tym roku głośne czytanie. Repertuar tego wydarzenia nie był przypadkowy. W trakcie długiej przerwy lekcyjnej nasi koledzy usłyszeli kilka cennych wskazówek dotyczących… randkowania. Poruszyliśmy m.in. kwestię doboru prezentu, kupowania i wręczania kwiatów czy – ku rozpaczy osób będących po stronie równouprawnienia – używania portfela. Nasi szkolni dżentelmeni z uwagą słuchali rad dotyczących komplementowania. Wspomnieliśmy również o zasadach savoir-vivre obowiązujących w internecie. Mamy nadzieję, że rady zaczerpnięte z nowo zakupionych książek okażą się przydatne. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie! Zachęcamy również do korzystania z książek dostępnych w bibliotece.