Mikołajki 2022

Tegoroczne Mikołajki w naszej szkole były wyjątkowe. Mikołaj rozdawał cukierki i soki ufundowane przez Radę Rodziców.

To nie była jedyna tego dnia atrakcja. Dziewczęta z klas 3 LO-A i 3 LO-B przygotowały poczęstunek.

Młodzież z klasy 4 T-Bp pod opieką pani pedagog Ewy Ryfy i pana Jarosława Nowaka zorganizowała II edycję e-zawodów. Lekcje w tym dniu były nietypowe. Pracownie zajęli gracze w League of Legends. W holu stał monitor, na którym można było oglądać zmagania dziewięciu drużyn. Natomiast aulę szkolną zajęli gracze FIFA 22 oraz ich liczni kibice. Zmagania trwały od 9.00 do 16.00.

Wyniki e-zawodów przedstawiają się następująco:

FIFA:
1. Jakub Zieliński
2. Błażej Kozłowski
3. Piotr Kozmana

League of Legends:
Drużyna 1: Drużyna Stalowego Serca
Drużyna 2: Soraka na Jungli
Drużyna 3: Ardent plis

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!! Mamy nadzieję, że nagrody się podobały, a uczestnicy turniejów i kibice świetnie się bawili.

Organizacja zawodów nie byłaby możliwa na tak wysokim poziomie bez pomocy sponsorów, którymi byli: pan Jarosław Nowak (PC Expert), pan Krystian Cipiński oraz pan Szymon Szaleniec (Łączy nas Łowicz), pani Agnieszka Stajuda (Salon kosmetyczny Lejdis), pan Tomasz Kuza (Tom-bud), pan Michał Wróblewski (PROVEGA), pani Wioletta Tosik (Biuro rachunkowości Expert), pan Miłosz Czajkowski (Technolutions), pan Łukasz Jagiełło (Da Grasso), pan Paweł Kołaczek (Pub-Pizzeria Novum), pani Svitlana Heyvakh (Fryzjer męski & Golibroda), pan Piotr Chorążak (Restauracja & Kawiarnia Na Poddaszu).

Wyrazy uznania również dla lokalnych firm: AgrosNova, Firma Bracia Urbanek oraz Fortuna.
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom.

Dziękujemy również pani dyrektor Małgorzacie Zielińskiej za możliwość zorganizowania takiego wydarzenia w naszej szkole, Radzie Rodziców za pomoc w organizowaniu poczęstunku, panu Jarosławowi Nowakowi, który pomógł nam przygotować sprzęt do gier, pani Ewie Ryfie i panu Błażejowi Kurasowi za wielki wkład oraz za sprawowanie pieczy nad całym przedsięwzięciem oraz wszystkim nauczycielom za wyrozumiałość i umożliwienie nam przygotowywania turnieju.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się zorganizować tak wspaniałe wydarzenie!