I miejsce ZSP nr 4 w Łowiczu w półfinale wojewódzkiej Licealiady

Dnia 16 grudnia 2019 r. w hali OSiR odbyła się powiatowa Licealiada w drużynowym tenisie stołowym. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny: chłopięcą, w skład której wszedł Hubert Matyjas, Sebastian Dziuda i Szymon Sierota oraz dziewczęcą w składzie: Kinga Salomon, Aleksandra Bińczak i Weronika Szeląg. Zawody odbywały się w systemie „każdy z każdym”, a udział w nich wzięły cztery łowickie szkoły. Drużyny Ekonomika pokonały wszystkich swoich przeciwników, czym zagwarantowały sobie awans do ½ finału wojewódzkiej Licealiady. Gratulujemy!

18 grudnia 2019 r. w hali sportowej w Białej Rawskiej odbyły się półfinały wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: dziewczęca: Kinga Salomon, Aleksandra Bińczak i Weronika Szeląg oraz chłopięca: Hubert Matyjas, Sebastian Dziuda i  Szymon Sierota. Damski skład zajął szóste miejsce i tym samym stracił szansę na udział w zawodach finałowych. Drużynie chłopięcej udało się pokonać zespół z Rawy Mazowieckiej (3:1) oraz łowickie I LO, czym zagwarantowała sobie awans na mistrzostwa województwa. Serdecznie gratulujemy!