Sportowe sukcesy naszych dziewcząt!

W środę 20 września na łowickich błoniach odbyły się indywidualne biegi przełajowe. Amelia Sianoszek zajęła 5. miejsce uzyskując awans na zawody wojewódzkie, które w tym roku odbyły się w Aleksandrowie Łódzkim. Tam Amelia uplasowała się na 32 miejscu. Następnego dnia, tj 21 września odbyły się sztafetowe biegi przełajowe, gdzie nasza ekipa w składzie: Dominika Strycharska, Lena Zawadzka, Małgorzata Laska, Marysia Lendzion, Anna Ryfa, Amelia Sianoszek zajęły 1. miejsce, tym samym uzyskując awans na zawody rejonowe, które odbędą się w Rawie Mazowieckiej.

Wrzesień był przepełniony sportową rywalizacją. 25 września odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna, w ramach której nasze sportsmenki rywalizowały z innymi szkołami aż w siedmiu konkurencjach. Uczennice naszej szkoły zajęły 2. miejsce i wywalczyły awans do półfinału wojewódzkiego w Skierniewicach. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!