Sukcesów w nowym roku szkolnym!

Drodzy uczniowie, po dwóch miesiącach wakacji, nadszedł początek września – czas powrotu do szkoły. To pora na naukę i wytężoną pracę, ale też pora na spotkania z przyjaciółmi i kolegami ze szkolnej ławy. Dla części z Was to ostatni rok w naszej szkole, dla niektórych pierwszy, ale mamy nadzieję, że dla wszystkich będzie to rok udany i pełen sukcesów.

Podczas uroczystej akademii na auli szkolnej pani dyrektor – Małgorzata Zielińska powitała wszystkich obecnych, w szczególności pierwszoklasistów i nowych członków rady pedagogicznej. Uczniowie klas pierwszych złożyli tradycyjne ślubowanie. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna poświęcona 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Program słowno-muzyczny pod tytułem „Był taki wrzesień…” przygotowali uczniowie klas 2 T-A i 2 T-B wraz z wychowawcami. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom i pracownikom udanego i spokojnego roku szkolnego 2023/24.