Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych sprawdzali swoją wiedzę ze znajomości historii Ziemi Łowickiej

25 kwietnia 2018 r., w murach naszej szkoły, 14 uczniów szkół ponadgimnazjalnych Łowicza przystąpiło do Powiatowego Konkursu Historycznego „Ziemia Łowicka – Nasza Mała Ojczyzna. Świętujemy Niepodległość 1918-2018″. Najlepszą znajomością historii naszego regionu wykazała się Adrianna Guzek z I Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu. II miejsce ex aequo przypadło Julii Badłak z Pijarskiego Liceum Ogólnokształcącego i Arkadiuszowi Wietesce z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Łowiczu. III miejsce zajął Michał Więcek z łowickiego „Ekonomika”. Konkurs pod Patronatem Starosty Łowickiego przygotowali nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława Grabskiego w Łowiczu: Lena Otczyk-Kosmalska, Wojciech Królik i Anna Słomska.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy.