III Międzyszkolny Konkurs „Palety EPAL i ich zastosowanie w praktyce”

24 stycznia w dwóch szkolnych etapach konkursu „Palety EPAL i ich zastosowanie w praktyce” wzięło udział blisko trzydziestu uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Łowiczu i Zespołu Szkół Ekonomii i Usług w Łodzi.

Młodzież w pierwszym etapie zmierzyła się z 20 pytaniami wielokrotnego wyboru dotyczącymi tematyki palet.

W kolejnej rundzie, która odbędzie się 7 lutego 2019 r. w Łowiczu będzie rywalizowało pięciu uczniów z naszej szkoły:
– Piotr Cichal,
– Adrian Kotlarski,
– Joanna Przybylska,
– Dawid Ulanowski,
– Arkadiusz Wieteska.

W następnym etapie uczestnicy będą rozwiązywać dwa zadania praktyczne dotyczące wykorzystania palet w procesach magazynowych i transportowych, a także będą identyfikować palety EPAL pod kątem możliwości ich dalszego użycia.