Szkolny konkurs „Palety EPAL i ich zastosowanie w praktyce”

Już po raz trzeci w naszej szkole, z inicjatywy nauczyciela przedmiotów zawodowych – Pauliny Wiosetek-Kraszewskiej, odbył się konkurs paletowy. Na przełomie maja i czerwca uczniowie kształcący się w zawodzie technik spedytor rywalizowali ze sobą w dwóch etapach szkolnego konkursu. Współzawodnictwo miało na celu m.in. popularyzację rozgrywek intelektualnych wśród uczniów oraz rozwój wiedzy i umiejętności logistycznych, a także logicznego myślenia. Po pierwszym etapie, polegającym na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru z zakresu tematyki palet EPAL, pięciu uczniów z najlepszymi wynikami zmierzyło się z dwoma zadaniami dotyczącymi konfigurowania paletowych jednostek ładunkowych.

W trzeciej edycji szkolnego konkursu „Palety EPAL i ich zastosowanie w praktyce” nagrody wywalczyli:
I miejsce – Maksymilian Mularski (klasa 2 T-D),
II miejsce – Antoni Jagoda (klasa 2 T-D),
III miejsce – Karol Kantorski (klasa 2 T-C).

Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi 21 czerwca 2024 r.