Szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” zakończył się sukcesem dla trzech uczennic naszej szkoły: Moniki Klimkowskiej z klasy 4 T-A, Amelii Grochowskiej z klasy 3 T-A i Pauliny Graszki z klasy 3 T-A.

Komitety wojewódzkie 25 stycznia ogłosiły wyniki I etapu konkursu.

Nasz trzyosobowy zespół zakwalifikował się do II etapu Olimpiady, który odbędzie się 15 marca 2019 roku.

Zwyciężczynie będą rozwiązywały test wielokrotnego wyboru składający się z 25 pytań na zasadzie współzawodnictwa zespołowego. Test będzie obejmował szczegółowe zagadnienia z zakresu ubezpieczeń społecznych. Drużyna będzie walczyć o zdobycie jak najwyższego wyniku umożliwiającego im udział w finale, który zaplanowany jest na 25 kwietnia 2019 roku w Centrali ZUS w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wysokich osiągnięć na szczeblu wojewódzkim.