„Żołnierze Wyklęci” – rozstrzygnięcie konkursu

18 marca 2022 r. dostaliśmy informację o wynikach rejonowego etapu konkursu „Żołnierze Wyklęci – niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej”.

W roku szkolnym 2021/2022 tematyka konkursu obejmowała historię działalności żołnierzy Wojska Polskiego w latach 1939–1963, którzy walczyli o niepodległość Polski, ze szczególnym uwzględnieniem żołnierzy z województwa łódzkiego.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. I miejsce zajął Bartosz Goździk z kl. 1 LO-A, II nagroda trafiła do Oliwii Odolczyk i Natalii Jaroty, uczennic
kl. 1 LO-A. Jury doceniło przedstawicieli naszej szkoły w kategorii: prezentacja multimedialna.

Wojewódzki konkurs pn. „Żołnierze Wyklęci – niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej” organizuje i przeprowadza Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, przy współudziale Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu, Skierniewicach i Zgierzu.

Gratulujemy!