Zajęcia integracyjne w hostelu przy Warszawskiej

25 kwietnia 2022 r. nasi uczniowie z klas 1 T-C, 2 T-A i 2 T-B wraz z wychowawcami oraz panią pedagog odwiedzili ukraińskie dzieci w hotelu przy ulicy Warszawskiej. Uczestnicy spotkania miło spędzali czas na dmuchanych placach zabaw. Nasi uczniowie mogli również wykazać się swoimi umiejętnościami kulinarnymi przy przygotowaniu pizzy, wiosennych kanapek, tostów i ciast.
Spotkanie miało na celu integrację i umilenie czasu przypadającego na Święta Wielkanocne dla obywateli Ukrainy.

Zorganizowano w tym dniu szereg zabaw i konkursów z nagrodami, które związane były z tematyką wielkanocną.

Ten dzień z pewnością ukraińskie dzieci, jak i nasi uczniowie zapamiętają na długo, co było widać po ich uśmiechniętych twarzach. Wizyta w hotelu przy ul. Warszawskiej to kolejna i na pewno nieostatnia odsłona działań uczniów naszej szkoły mających na celu pomoc ukraińskim rodzinom.