Gorące serca naszych wolontariuszy

W niedzielę, 27 marca, kolejna grupa uczniów wraz z opiekunami odwiedziła uchodźców, mieszkańców hotelu przy ul. Warszawskiej. Tym razem ukraińskie dzieci miały okazję pograć w piłkarzyki, tenisa stołowego lub w piłkę. Była też możliwość układania puzzli, gier planszowych, rysowania lub malowania. Największym zainteresowaniem cieszyła się gra w Twistera.

Ważnych punktem spotkania była wizyta pani Magdaleny Dróżki, matki jednego z naszych uczniów, która przywiozła zabawki, zebrane przez młodzież naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Łowiczu. Dzieci mogły wybierać wśród setek pluszaków, lalek, samochodzików, puzzli, książek, itp. Duża część zabawek trafi do Urzędu Miasta Łowicza, który przekaże je kolejnym potrzebującym uchodźcom. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy tak ofiarnie angażują się w pomoc Ukrainie.