Udział w akcji “Upoluj sobie książkę!”

Znajdź w szkole plakaty Czytaj.pl i skorzystaj z darmowej wypożyczalni e-booków i audiobooków. W tym celu pobierz aplikację Woblink ze sklepu App Store lub Google Play i przejdź do zakładki Czytaj PL, a następnie zeskanuj kod QR z plakatu.

Kod QR daje dostęp do 12 bestsellerów, w tym 5 absolutnych nowości z 2017 roku.

Czytaj od 2 do 30 listopada 2017 r.

Do akcji możesz zaprosić 5 osób (one nie będą musiały już skanować QR kodu). Organizatorzy przewidzieli nagrody dla najaktywniejszych czytelników i najaktywniejszych szkół.

“Wśród bestsellerowych książek każdy znajdzie coś dla siebie. W kategorii kryminał do wirtualnej wypożyczalni trafiła szwedzka “Księżniczka z lodu” Camilli Läckberg. Miłośnicy książek przygodowych będą mieli okazję przeczytać m.in. głośną powieść “Shantaram” Gregory’ego Davida Robertsa, która przedstawia historię legendarnego zbiega ukrywającego się w Indiach. W lesie dzieją się zdumiewające rzeczy! Odkryje je przed czytelnikami Peter Wohlleben w “Sekretnym życiu drzew”. Do wypożyczenia będą również nagrodzone Nagrodą Zajdla “Czterdzieści i cztery” Krzysztofa Piskorskiego, “Miasto Archipelag. Polska mniejszych miast” Filipa Springera, “#WstydźSię!” Jona Ronsona i “Korona śniegu i krwi” Elżbiety Cherezińskiej.”

Lista dostępnych książek:
1. Wojciech Drewniak “Historia bez cenzury 2”
2. Krzysztof Piskorski “Czterdzieści i cztery”
3. Gregory David Roberts “Shantaram”
4. Filip Springer “Miasto Archipelag. Polska mniejszych miast”
5. Anna Kamińska “Wanda”
6. Jakub Małecki “Ślady”
7. Dan Ariely “Szczera prawda o nieuczciwości”
8. Elżbieta Cherezińska “Korona śniegu i krwi”
9. Camilla Lackberg “Księżniczka z lodu”
10. Peter Wohlleben “Sekretne życie drzew”
11. Jon Ronson “#WstydźSię!”
12. Marek Kamiński “Marek i czaszka jaguara”

Jesteśmy jedną z 1000 szkół w Polsce, które przystąpiły do akcji.

Organizatorzy Czytaj PL: Krakowskie Biuro Festiwalowe, Woblink
Partner strategiczny: Instytut Książki
Organizatorzy odsłony w szkołach (Upoluj swoją książkę): Instytut Książki, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Woblink
Wydawcy: Znak Horyzont, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Marginesy, Wydawnictwo Karakter, SQN, Smak Słowa, Zysk, Wydawnictwo Czarna Owca, Otwarte, Insignis Media, Znak Emotikon

niestatyczny.pl
czytajpl.pl