Jasełka w wykonaniu naszych uczniów

Od listopada młodzież z naszej szkoły przygotowywała się do wystawienia przedstawienia jasełkowego, aby wszystkim przybliżyć tajemnicę Bożego Narodzenia. W dzisiejszym zabieganym świecie bardzo często gubimy to, co jest istotą świąt, gubimy małego Jezusa, przykrywamy Go naszymi przyziemnymi sprawami, zakupami, choinką, prezentami, jedzeniem. Zapominamy o tym, że w Betlejem narodził się Zbawiciel i tę prawdę chciało ukazać ponad 30 osób zaangażowanych w przygotowanie przedstawienia. Mieliśmy przyjemność pokazać nasze przedstawienia Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych “Tacy Sami” w Parmie (14 grudnia), podczas Wigilii powiatowo-miejskiej w Muzeum w Łowiczu (20 grudnia) i w czasie spotkania świątecznego w szkole (21 grudnia), a wszystkich zainteresowanych obejrzeniem efektów naszej pracy zapraszamy jeszcze na ostatnie wystawienie jasełek, które odbędzie się w dniu 4 stycznia 2018 r., w szkole podczas zebrania z rodzicami podsumowującego pracę w I semestrze. Poniżej zdjęcia z tych występów.