Targi edukacyjne w Skierniewicach

8 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach odbyły się XVI Targi Kariery „Szkoła dla gimnazjalisty”. Organizatorem imprezy było Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Skierniewicach. Ofertę edukacyjną prezentowały szkoły ponadgimnazjalne ze Skierniewic i okolic, między innymi z Łowicza. Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła przygotowała i zaprezentowała swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019. Uczniowie klasy III Technikum Krzysztof Burzyński, Magda Kędzierska i Monika Zabrzewska przybliżyli gimnazjalistom atuty kształcenia zawodowego w kierunkach: technik handlowiec, technik ekonomista i technik spedytor. Uczennice klasy II LO Natalia Boczek i Anna Majewska zaprezentowały ofertę Liceum Ogólnokształcącego.
Od września 2018 r. gimnazjaliści mogą rozpocząć naukę w klasie humanistycznej – językowej (z językiem angielskim) bądź w klasie matematyczno-przyrodniczej.