Etap wojewódzki Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

W piątek 15 marca 2019 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji Zduńskiej Woli odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 20 szkół z województwa łódzkiego.

Naszą szkołę w II etapie Olimpiady reprezentowały trzy uczennice: Monika Klimkowska z klasy 4 T-A oraz Paulina Graszka i Amelia Grochowska z klasy 3 T-A.

Uczestnicy etapu wojewódzkiego rozwiązywali test wielokrotnego wyboru składającego się z 25 pytań. Pytania dotyczyły szczegółowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem systemu ubezpieczeń w Polsce.

Reprezentantki naszej szkoły otrzymały wyróżnienie za efektywny udział w Projekcie Lekcje z ZUS i półfinale Olimpiady ZUS.