Ogólnopolskie sukcesy geograficzne naszych uczniów

W drugim semestrze uczniowie naszej szkoły dwukrotnie uczestniczyli w ogólnopolskich zmaganiach z zakresu wiedzy geograficznej, których wyniki poznaliśmy pod koniec maja.

Miło nam poinformować, że w edycji wiosennej Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej, zorganizowanej on-line przez firmę OLIMPUS, tytuł laureata zdobyło trzech uczniów z klasy 1 LO-Ag. Klasyfikacja punktowa w przeliczaniu na miejsca wygląda następująco:
Kamil Furmańczyk – 13. miejsce
Dawid Brzózka – 14. miejsce
Adam Szymczak – 14. Miejsce.

Ponadto w gronie wyróżnionych w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GALILEO, zorganizowanym w marcu br. przez Centrum Edukacji Szkolnej, znalazły się dwie uczennice z klasy 1 LO-Bg:
Michalina Mika – zajęła 11. miejsce
Weronika Wolska – zajęła 15. Miejsce.

Gratulujemy sukcesów i cieszymy się, że uczestnicy Olimpiady z naszej szkoły wykazali się dogłębną wiedzą z zakresu geografii i znaleźli się wśród nagrodzonych uczestników z całej Polski.

Opiekunem uczniów była p. Agnieszka Stępniewska – nauczycielka geografii w ZSP nr 4 w Łowiczu.