Olimpus 2021 sesja jesienna

9 listopada br. odbyła się w naszej szkole Ogólnopolska Olimpiada Geograficzna, której organizatorem był OLIMPUS. W sesji jesiennej tegorocznej olimpiady, uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań zamkniętych, opracowany w atrakcyjnej formie graficznej, którego celem było utrwalenie i poszerzenie wiedzy z geografii.

W ogólnopolskich zmaganiach wzięło udział 56 uczniów z klas: 2 LO-A, 3 LO-Ag i 3 LO-Ap realizujących ten przedmiot w zakresie rozszerzonym, chcących sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności z poprzednich lat nauki w liceum.

OLIMPUS promuje uczniów wykazujących zainteresowania geograficzne, dlatego też każdy z uczestników olimpiady, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania. Dla najlepszych zostały przewidziane nagrody w postaci atrakcyjnych książek, dyplomów laureata oraz dyplomów laureata I miejsca.

Wyniki konkursu poznamy 29 grudnia br.
Trzymamy kciuki za jak najwyższe lokaty naszych uczniów i liczymy na ich sukcesy!