Talent, gwarantem sukcesu!!!

Sukcesy uczennic łowickiego Ekonomika w wojewódzkim konkursie plastycznym oraz regionalnym konkursie wokalnym.

Jowita Klepczarek, Oliwia Tracz i Magdalena Ciąpała, to utalentowane uczennice Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Łowiczu, które sięgnęły po nagrody w konkursach na szczeblu wojewódzkim i regionalnym.

W wojewódzkim konkursie plastycznym ROSmalowani 2020, pod hasłem: Moja piękna okolica – plastyczna interpretacja „małej ojczyzny”, w kategorii wiekowej 16-18 lat Jowita Klepczarek zdobyła drugie, a Oliwa Tracz trzecie miejsce. Konkurs, na który wpłynęło 306 prac, zorganizował Łódzki Dom Kultury, a honorowy patronat nad nim objął marszałek województwa łódzkiego – Grzegorz Schreiber.

Jowita pastelami namalowała chatę typową dla wsi łowickiej, a Oliwia ołówkiem naszkicowała akwedukt z parku romantycznego w Arkadii.

W Regionalnym Festiwalu Piosenki Polskiej “Wokalne konfrontacje”, zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną i Dom Kultury Gminy Zduny, Magdalena Ciąpała zdobyła Nagrodę Wójta Gminy Zduny, pana Krzysztofa Skowrońskiego. Magda nagrała swoją interpretację utworu „Kto tak pięknie kradnie” (słowa Agnieszka Osiecka, muzyka Seweryn Krajewski).

Reprezentantkom IV Liceum Ogólnokształcącego serdecznie gratulujemy sukcesów!