„Szkolne Pakiety Multimedialne OSE” dla łowickiego Ekonomika

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Władysława Grabskiego w Łowiczu wzbogacił się ostatnio o 50 zestawów multimedialnych składających się z dziesięciocalowych tabletów z usługą LTE, klawiatur bezprzewodowych (Bluetooth) wraz z etui i rysikami.

Pakiety stanowiące nieodpłatne doposażenie szkoły w sprzęt komputerowy dotarły do ZSP nr 4 w Łowiczu 25 lutego 2021 roku za pośrednictwem NASK PIB (Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej Państwowego Instytutu Badawczego) w ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. ,,Szkolne Pakiety Multimedialne OSE” stanowią ważną formę wsparcia uczniów i nauczycieli w edukacji cyfrowej. Urządzenia z mobilnym internetem są nieocenioną pomocą w czasie zdalnego nauczania, ponieważ będą one udostępnianie uczniom i nauczycielom w przypadku braku własnego sprzętu niezbędnego do uczestniczenia w lekcjach on-line.