Rozstrzygnięcie ogólnopolskich konkursów przyrodniczych

22 lutego br. komisje ogólnopolskich konkursów „GEO-PLANETA” i „EKO-PLANETA” ogłosiły wyniki testów przeprowadzonych w listopadzie 2020 r.

Organizatorzy postanowili uhonorować osiągnięcia młodzieży naszej szkoły, przyznając nagrody i wyróżnienia.

Największą wiedzą geograficzną w konkursie „GEO-PLANETA” wykazała się Aleksandra Miziołek z kl. 4 T-A – otrzymała nagrodę książkową i dyplom za bardzo dobry wynik.

Ponadto wyróżnienia otrzymali:

Natalia Banasiewicz 4 T-A, Kamil Kołaczyński 4 T-A, Arkadiusz Wieteska 4 T-C, Joanna Kędziora 3 LO-A, Izabela Stefańska 3 LO-A, Natalia Grzyb 3 LO-A, Aleksandra Płacheta 2 LO-Ag, Martyna Gałek 2 LO-Ag, Dominika Jaros 2 LO-Ag, Maja Kosiorek 2 LO-Ag.

Z kolei największą wiedzą ekologiczną w konkursie „EKO-PLANETA” wykazał się Patryk Olejnik z kl. 2 LO-Ag – otrzymał nagrodę książkową i dyplom za bardzo dobry wynik.

Ponadto wyróżnienia otrzymali:

Martyna Gałek 2 LO-Ag, Maja Kosiorek 2 LO-Ag, Dawid Kotuch 2 LO-Ag, Michał Chlebny 2 LO-Ag, Kamil Furmańczyk 2 LO-Ag, Julia Kapusta 2 LO-Ag, Milena Walędzik 2 LO-Ag, Aleksandra Płacheta 2 LO-Ag, Dawid Brzózka 2 LO-Ag, Seweryn Kosowski 2 LO-Ag, Izabela Stefańska 3 LO-A, Natalia Grzyb 3 LO-A, Oliwia Legat 4 T-C i Wiktor Bast 4 T-C.

Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za aktywny udział w konkursach. Mamy głębokie przekonanie, że młodzież poszerzyła swoją wiedzę z zakresu ochrony środowiska, geografii Polski i świata.

Życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!