Podsumowanie akcji zbiórki korków

19 stycznia br. podsumowaliśmy akcję „ZOSTAŃ SUPER ZAKRĘTAKIEM”, której celem było zebranie jak największej ilości plastikowych zakrętek, kształtowanie nawyków segregacji surowców wtórnych, ale przede wszystkim, dzięki pozyskanym w ten sposób funduszom – pomoc chorym dzieciom.

Do projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA, szkoła przystąpiła w marcu ubiegłego roku i od tego czasu udało nam się zebrać 130 kg nakrętek. To ekologiczne przedsięwzięcie miało również charakter konkursu.
W ostatecznej klasyfikacji wygrała klasa 2 LO-B, która zebrała 30 kg korków – GRATULUJEMY!!! Ponadto na wyróżnienie zasługują następujące klasy: 1 LO-A, 1 LO-B, 1 T-A, 2 LO-A, 2 T-B, 2 T-C, 3 LO-Ap, 3 LO-Ag i 4 T-B.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom administracji za aktywny udział w tej popularnej akcji charytatywno-ekologicznej w naszej szkole. Jednocześnie zachęcamy do dalszego zbierania nakrętek, zakrętek, korków i plastikowych pokrywek.

Wrzuć nakrętkę i pokaż, jak w prosty sposób możesz pomagać innym.

Koordynatorkami akcji są panie: Wioletta Osówniak i Agnieszka Stępniewska.