Daria Wysocka i Marcel Chrząszcz – finalistami V Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego

Studencko-Doktoranckie Koło Naukowe Prawa Kanonicznego Regula Iuris Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprosiło uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski do udziału on-line w V Ogólnopolskim Konkursie Prawa Kanonicznego, którego tematem był Ustrój Kościoła Łacińskiego. Naszą szkołę reprezentowali Daria Wysocka i Marcel Chrząszcz – uczniowie z klasy 2 LO-Bg, którym przyszło zmagać się z zagadnieniami z zakresu prawa kanonicznego i wewnętrznej struktury Kościoła. 13 kwietnia 2021 roku, rozwiązując test wielokrotnego wyboru, zapewnili sobie tytuł finalisty Konkursu. W imieniu organizatorów konkursu dyplomy naszym finalistom wręczyła pani Małgorzata Zielińska – dyrektor ZSP nr 4 w Łowiczu.