Łódzki Salon Maturzystów on-line

27 września uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w „Łódzkim i Świętokrzyskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2021”. Rad ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych na temat rozwiązywania arkuszy maturalnych z przedmiotów obowiązkowych obejrzeli/wysłuchali w internetowej przestrzeni. Młodzież mogła odwiedzić wirtualne stoiska wyższych uczelni i poznać zasady rekrutacji na poszczególne kierunki studiów w 2022 roku, a także wysłuchać porad doradców edukacyjno-zawodowych i coachów kariery. Zarejestrowani uczestnicy Salonu mają dostęp do „Informatora dla Maturzystów 2022” w formie e-booka.

Dla zainteresowanych zamieszczamy jeszcze link do „Łódzkiego i Świętokrzyskiego Salonu Maturzystów 2021”:
https://www.youtube.com/watch?v=DRrXd96osYo

Udział młodzieży w tym doradczym wydarzeniu zorganizowały Janina Mierzejewska-Majcherek i Anna Słomska.