Koło informatyczne (CMI – 3. edycja)

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole odbywać się będą zajęcia koła informatycznego, realizowanego we współpracy z Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Wymiar zajęć 1-2 godz. lekcyjne tygodniowo.

W ramach zajęć zajmiemy się algorytmami, programowaniem, robotyką, systemami i sieciami. Będą to zagadnienia ciekawe i przydatne.
Poza rozwijaniem pasji, zajęcia będą świetną okazją do utrwalenia wiedzy i umiejętności z informatyki.
Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach CMI z ciekawymi nagrodami.
Jeśli sytuacja pozwoli, przewiduję również zajęcia wyjazdowe.

Chciałbym zorientować się, jakie jest zainteresowanie tego typu zajęciami. Zapraszam głównie osoby chcące rozwijać swoje zainteresowania z zakresu informatyki.
Proszę zapisać się w poniższym formularzu, wskazując najbardziej odpowiednie terminy (stacjonarne i zdalne). Im więcej proponowanych terminów zostanie wpisanych, tym łatwiej będzie dopasować czas zajęć do większej grupy uczniów.
Prawdopodobnie zaczniemy od zajęć zdalnych. Niebawem zorganizuję spotkanie, na którym przedstawię więcej szczegółów.

[contact-form-7 id=”8428″ title=”CMI-kandydaci”]

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.