Komunikat 20-03-03

DRODZY RODZICE

W związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa proszę o:

1. Nie posyłanie przeziębionych i chorych uczniów do szkoły.
  2. Nie organizowanie wycieczek do krajów, w których wykryto ogniska koronowirusa.
  3. Niezwłoczne powiadomienie o objawach grypopodobnych u własnego dziecka najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej po powrocie z terenów występowania koronowirusa. (tel. 604 691 091)
  4. Zachowanie spokoju, jeśli nie było kontaktu z osobą chorą, ponieważ nie ma powodu do obaw.

W przypadku dodatkowych wątpliwości można zadzwonić na infolinię Ministerstwa Zdrowia – tel. 800 190 590 (czynne całodobowo).

Strona ZSP nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu prezentuje informacje o szkole, kierunkach kształcenia, relacje z aktualnych i historycznych wydarzeń, osiągnięcia uczniów, materiały dotyczące rekrutacji oraz obowiązujące dokumenty. W skład zespołu wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące i Technikum nr 4.