Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach

23 czerwca 2021 roku uczniowie klasy 3 T-A: Alicja Owczarek, Bartłomiej Hetmanowski i Jan Karczewski wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach. Konkurs ze względu na okres pandemii odbywał się w formie on-line. Po zalogowaniu na założone przez siebie konto uczestnicy otrzymali dostęp do testu składającego się z 30 pytań jednokrotnego wyboru, za który można było uzyskać maksymalnie 30 punktów. Test trwał 20 minut, a zaraz po jego rozwiązaniu i przesłaniu uczniowie otrzymali informację zwrotną o ilości poprawnych odpowiedzi podaną w formie punktowej i procentowej. Najlepszy wynik z trójki uczestników uzyskał Jan Karczewski. Czy zakwalifikuje się i przystąpi do drugiego etapu, dowiemy się niebawem.