„Morza i lądy” – Wielki Test Edukacyjny

24.03.2021 r. trzydziestu jeden uczniów z klas: 2 LO-Ag, 2 LO-Bg, 4 T-A i 4 T-C wzięło udział w Ogólnopolskim Wielkim Teście Edukacyjnym z geografii, którego organizatorem w formie zdalnej było „Ratio” Biuro Doradztwa z Błonia.

Test składał się z 25 pytań (zamkniętych jednokrotnego i wielokrotnego wyboru i otwartych) oraz pytania opisowego, w którym uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat wpływu Księżyca na życie na Ziemi.

Wyniki testu poznamy do końca maja br. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, a na zwycięzców czekają nagrody w postaci sprzętu elektronicznego. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki naszych uczniów!

Za przebieg konkursu odpowiedzialna była pani Agnieszka Stępniewska, nauczycielka geografii.