Tenis stołowy

7 czerwca odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez ZSP 1 w Łowiczu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W turnieju tym wzięli udział uczniowie Naszej szkoły: Michał Szczepanek i Szymon Sierota. Michał i Szymon zdobyli Mistrzostwo Powiatu i Vice-mistrzostwo Województwa w Licealiadzie w tenisie stołowym. Potwierdzili to również na tych zawodach zajmując odpowiednio: Michał – pierwsze i Szymon – drugie miejsce. Było to jednocześnie świetne przetarcie przed czekającymi ich Ogólnopolskim Finałem Licealiady w tenisie stołowym, który odbył się w dniach 14-15 czerwca w Rawie Mazowieckiej.
Po dwudniowej walce i rozegraniu wielu zaciętych pojedynków Nasz zespół w składzie: Michał Szczepanek, Szymon Sierota i Wiktor Gładki zajęli 11 miejsce w Polsce!!!