„ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK” w przedszkolu „Stokrotka”

We wtorek, 12 czerwca, grupa uczniów z klasy 2 LO-A pod opieką p. Katarzyny Sieczkowskiej i p. Edyty Anioł-Plichty odwiedziła dzieci z przedszkola „Stokrotka” w Łowiczu z inscenizacją pt. „Zamieszanie w krainie bajek”. Było to przedsięwzięcie mające uświetnić obchody czerwcowego Dnia Dziecka. W przedstawieniu wzięło udział 19 uczniów klasy 2 LO-A, którzy wcielili się w najpopularniejsze postaci bajkowe, m.in. Jasia i Małgosię, Kota w butach, Babę Jagę, Króla Baja czy Czerwonego Kapturka. Inscenizację obejrzały wszystkie grupy przedszkolne, czyli około 100 maluchów.

Dzieci żywiołowo reagowały na to co działo się na scenie i chętnie wchodziły w interakcje z aktorami. Przedstawienie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem piosenki i puszczaniem baniek. To nie pierwsze przedsięwzięcie tego rodzaju z udziałem uczniów naszej szkoły bowiem w marcu nasza młodzież odwiedziła z programem słowno muzycznym maluchy z przedszkola „Pod tęczą”.

W przedstawieniu „Zamieszanie w krainie bajek” wzięli udział: Natalia Boczek, Cezary Czarnecki, Julita Czubak, Wiktor Feder, Karina Haczykowska, Zuzanna Knera, Daria Kosmala, Olga Krawczyk, Natalia Kucińska, Mateusz Markus, Katarzyna Mitek, Kinga Odolczyk, Magda Orlikowska, Julia Skomiał, Dominika Wróbel, Paulina Wysocka i Patrycja Zwolińska. Nad oprawa muzyczną czuwała Alicja Kocak a zdjęcia wykonali Mateusz Markus i Karolina Frątczak.