Nasze uczennice zdobyły nagrody w konkursie fotograficznym!

23 kwietnia 2018 r. w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łowiczu miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego “Przyłapani na czytaniu”. Jury oceniało 50 zdjęć zrobionych przez 21 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu łowickiego i przyznało 3 nagrody i 2 wyróżnienia. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Joanna Lesiak z kl. 3 T-A, która zdobyła 1 nagrodę i Kinga Kryściak z kl. 1 LO-A – plasująca się na miejscu 3. Gratulujemy!

Konkurs “Przyłapani na czytaniu”, już po raz dziewiąty, zorganizowała z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu. A nasi uczniowie po raz kolejny wykonali ciekawe fotografie nawiązujące do tematu konkursu.