Sportowe podsumowanie roku 2018/19

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów sportowych, w których w mijającym roku szkolnym brały udział reprezentacje naszej szkoły.

10.12.2018 r. odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym. W rozgrywkach chłopców nasi reprezentanci: Sebastian Dziuda, Hubert Matyjas i Sebastian Polit wywalczyli II miejsce przechodząc tym samym do półfinału wojewódzkiego.

Żeński skład, który tworzyły: Kinga Salomon i Magdalena Chlebna pokonał wszystkich przeciwników, czym wywalczył I miejsce i awans do półfinału wojewódzkiego.

12.12.2018 r. miały miejsce półfinały wojewódzkie. Nasze reprezentacje zajęły ostatecznie szóste miejsce.


Dnia 23.01.2019 r. nasza reprezentacja, w składzie: Olaf Andrzejewski, Bast Wiktor, Krzysztof Burzyński, Sebastian Dziuda, Bartosz Haczykowski, Damian Janicki, Mikołaj Klimczak, Jakub Kosiorek, Adrian Kotlarski, Hubert Matyjas, Sebastian Polit, Mikołaj Roguz, Jakub Skonieczny, Piotr Tkacz, Tomasz Wudkiewicz i Dominik Zabost wywalczyła ostatecznie IV miejsce w zawodach powiatowych w piłkę siatkową.

W zawodach powiatowych dziewcząt, które odbyły się 24.01.2019 r. udział wzięła nasza reprezentacja w składzie: Dominika Baleja, Natalia Boczek, Julia Grabowicz, Alicja Kocak, Zuzanna Łasica, Małgorzata Mostowska, Natalia Okraska, Patrycja Reczulska, Michalina Wojda, Dominika Wróbel, Patrycja Zakrzewska i Zbrożek Zofia wywalczyła III miejsce.


14.03.2019 r. miały miejsce zawody powiatowe chłopców w koszykówkę. Nasza reprezentacja w składzie: Damian Ambroziak, Wiktor Bast, Arkadiusz Bazak, Krzysztof Burzyński, Mateusz Cieślak, Adrian Kotlarski, Wojciech Kucharek, Hubert Matyjas, Norbert Nowysz, Dawid Pęczkowski, Sebastian Polit, Piotr Tkacz, Bartek Wiśniewski oraz Michał Zacharski doszła do półfinału, a ostatecznie zajęła II miejsce.


Odbyły się zawody powiatowe chłopców w piłkę nożną. Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli I miejsce, czym zagwarantowali sobie przejście do półfinału wojewódzkiego.
17.05.2019 r. w Kutnie rozegrały się półfinały wojewódzkie w piłkę nożną. Nasza reprezentacja, w skład której wchodzili: Olaf Andrzejewski, Piotr Buczek, Krzysztof Burzyński, Hubert Matyjas, Michał Perzyna, Mateusz Szafarowicz, Filip Szymajda, Piotr Tkacz i Tomasz Wudkiewicz w pięknym stylu rozgromiła LO Prus ze Skierniewic i ZS nr. 1 z Kutna, zajmując I miejsce i awansując do finału wojewódzkiego.

30.05.2019 r. miały miejsce długo oczekiwane zawody wojewódzkie w piłkę nożną chłopców, odbywające się w Rząśnie. Nasza reprezentacja, w składzie: Olaf Andrzejewski, Piotr Buczek, Krzysztof Burzyński, Hubert Matyjas, Michał Perzyna, Mateusz Szafarowicz, Filip Szymajda, Piotr Tkacz i Tomasz Wudkiewicz rozegrała III mecze:
z Sieradzem 3:0 (gole strzelili Tkacz, Matyjas i Buczek),
z Tomaszowem 4:1 (gole strzelili Wudkiewicz, Matyjas x2 oraz Buczek)
i z Bełchatowem, gdzie po dogrywce mecz zakończył się wynikiem 2:3 (strzelali Szafarowicz i Buczek).


Serdecznie gratulujemy i Życzymy dalszych sukcesów!