Międzyszkolne zawody w siatkówkę

7 lutego 2020 r., w hali OSiR w Łowiczu, odbyła się powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt. Nasza reprezentacja, w skład której weszły: Joanna Kędziora, Julia Koper, Marika Kucińska, Zuzanna Łasica, Natalia Okraska, Małgorzata Pawłowska, Patrycja Reczulska, Maria Rybicka, Kinga Stopczyk, Michalina Szaleniec, Weronika Wojciechowska, Zuzanna Wołek, Klaudia Wrocławska, Patrycja Zakrzewska, Zofia Zbrożek i Adrianna Zelenko przeszła do finału, w którym po zaciętej walce ostatecznie przegrała z łowickim I Liceum Ogólnokształcącym (0:2) i zajęła drugie miejsce.

10 lutego 2020 r., w łowickiej hali OSiR, odbyła się powiatowa Licealiadia chłopców w piłce siatkowej. Nasza reprezentacja, w skład której weszli: Olaf Andrzejewski, Wiktor Bast, Krystian Białas, Sebastian Dziuda, Bartosz Haczykowski, Adrian Kotlarski, Hubert Matyjas, Mikołaj Roguz, Jakub Skonieczny, Piotr Tkacz i Dominik Zabost pokonała wszystkich przeciwników w fazie grupowej. Niestety, przegrała mecz półfinałowy z ZSP nr 2 (0:2) oraz mecz o trzecie miejsce z ZSP nr 1 (1:2), zajmując ostatecznie czwarte miejsce.