Samorząd Uczniowski 2020

W piątek, 9 października odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Podczas głosowania Natalia Kowalczyk uzyskała 270 głosów, a Jowita Klepczarek 94. Po wyborach ukształtował się nowy Samorząd Uczniowski w składzie:

Przewodniczący: Natalia Kowalczyk z kl. 3 T-B
I-szy Zastępca Przewodniczącego: Jowita Klepczarek z kl. 2 LO-Bp
II-gi Zastępca Przewodniczącego: Jakub Wiśniewski z kl. 3 T-C
Sekretarz: Magdalena Ciąpała z kl. 2 LO-Bp
Skarbnik: Paulina Dziedzic z kl. 3 T-C
Członkowie:
Anita Anglikowska z kl. 2 LO-Bp
Oliwia Antos z kl. 3 T-C
Weronika Bogus z kl. 3 T-C
Martyna Buczek z kl. 1 T-A
Aleksandra Kapusta z kl. 3 T-B
Amelia Kołosowska z kl. 2 LO-Ap
Klaudia Madanowska z kl. 2 T-Bg
Dominika Muras z kl. 3 T-B
Anita Pietrzak z kl. 3 T-B
Aleksandra Siewierska z kl. 2 T-Bg
Natalia Siewierska z kl. 3 T-B
Oliwia Tracz z kl. 2 LO-Ap
Klaudia Wrocławska z kl. 2 LO-Bp

Reprezentantami szkoły w Młodzieżowej Radzie Powiatu Łowickiego nadal pozostają: Weronika Bogus z kl. 3 T-C i Natalia Siewierska z kl. 3 T-B.

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego są nauczyciele: Wojciech Czapnik i Monika Pilichowska.

Zapraszamy wszystkich mających dobre pomysły dla szkoły, chętnych do pracy na rzecz innych i całej społeczności szkolnej do współpracy.

Dziękujemy również za pracę tegorocznym maturzystom: Aleksandrze Miziołek z kl. 4 T-A, Natalii Mróz z kl. 3 LO-A, Oliwii Legat z kl. 4 T-C, Magdalenie Galińskiej z kl. 4 T-B, Kamilowi Golińskiemu z kl. 3 LO-B i Przemysławowi Morawskiemu z kl. 4 T-A życząc sił w czasie przygotowań do egzaminów.