Ósmoklasiści odwiedzili Ekonomik

W środę, 10 kwietnia, nasza szkoła zorganizowała Dzień Otwarty, na który zaprosiła rodziców i uczniów ostatnich klas szkół podstawowych.

Odwiedzających przywitała dyrektor szkoły Małgorzata Zielińska, która krótko przedstawiła historię szkoły oraz ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025. Kandydaci mieli okazję posłuchać absolwentów naszej szkoły i dowiedzieć się, jakie szanse na ciekawe studia i ciekawą pracę można mieć po ukończeniu Ekonomika. Po części oficjalnej, która odbywała się na auli szkolnej, uczniowie oprowadzali grupy odwiedzających prezentując pracownie, w których przygotowano ciekawe pokazy, doświadczenia, quizy. Każdy z gości otrzymał na pamiątkę bransoletkę, długopis i ulotkę z ofertą szkoły. Młodzież i rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciast, ciasteczek oraz herbaty.

Bardzo dziękujemy za liczne przybycie i już cieszymy się na spotkanie we wrześniu. 